Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
SONUÇLAR NE OLDU?

Okunma: 5075

27.06.2018 12:32

Facebook'ta Paylaş

Cumhuriyet Halk Partisi Merkez İlçe Başkanı Hacı Gölbucaklı yaptığı açıklamada “dün Ak Parti’nin itirazı üzerine Bartın genelinde ki oyların yeniden sayılmasına karar verilmişti. Biz Cumhuriyet Halk Partisi Bartın İl İlçe teşkilatları, Milletvekilimiz Aysu Bankoğlu ve Milletvekili Adayımız Fahri Özsoy ile birçok Chp’li arkadaşlarımızla birlikte sabaha kadar İMKB okulunda oylarımızın çalınması yada değiştirilmesine karşılık demokrasi nöbeti tuttuk.

 

İtiraz neticesinde bu sabah saatlerinde oyların sayımına başlandı. Bazı sandıklarda geçersiz sayılan oylar gerçek anlamda geçersiz olduğu görüldü. Geçerli sayılabilecek oylarda ise Chp ağırlıklı çıkınca Ak Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç itirazlarını geri çektirdi ve aynı seçimi ikinci kez kazanmış olduk. Şimdi yüksek seçim kurulunun seçim sonuçlarına ilişkin kesin kararını bekliyoruz” dedi.

 

Chp Merkez İlçe Başkanı Hacı Gölbucaklı açıklamasının devamında “demokrasimiz bir kez daha kazandı. Seçimle kazandığımız başarıyı masada kaybetmedik. Gecenin geç saatlerinden sabaha kadar bizimle birlikte demokrasi nöbeti tutan tüm teşkilat mensubu arkadaşlarımıza, emniyet ekiplerimize, çevik kuvvet ekiplerimize teşekkürlerimizi borç biliriz” dedi.

 

BU DURUMA GÖRE SONUÇLAR DEĞİŞMEDİ VE BARTIN 2 MİLLETVEKİLİNDEN BİRİNİ AK PARTİ'DEN DİĞERİNİ İSE CUMHURİYET HALK PARTİSİNDEN ÇIKARTMIŞ OLDU

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.06363
0.063952019-12-12 07:12:54