Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
TEOG'TA BARTIN'IN GURURU OLDULAR

2012 yılında kurulan ve ilk mezunlarını geçtiğimiz yıl veren Bartın Merkez İmam Hatip Ortaokulu başarı çıtasını yükseltmeye devam ederken TEOG 1’inci dönem sınavında tüm soruları doğru cevaplayan son sınıf öğrencileriyle adeta başarısını tescilledi.

Okunma: 7914

06.01.2017 17:09

sümeyra şengül, selin zeynep özçelik, bartın, merkez, imam hatip, ortaokul, vali, nusret dirim, ahmet kuloğlu, mustafa şengül, hatice sarı demirkıran,
Facebook'ta Paylaş

 

28 Şubat sürecinde çıkarılan sekiz yıllık kesintisiz eğitim yasasıyla birlikte kapatılan İmam Hatip okullarının orta kısmı, kamuoyunda 4+4+4 kademeli eğitim yasası olarak bilinen 30 Mart 2012 tarihli yasayla yeniden açılırken İmam Hatip Ortaokulları ilk mezunlarını geçtiğimiz yıl verdi. Eğitim-öğretim alanında kısa sürede başarı yakalayan İmam Hatip Ortaokulları TEOG sınavlarında ki sonuçlarla da başarısını perçinledi.

 

Bartın Merkez İmam Hatip Ortaokulu son sınıf öğrencilerinden Sümeyra Şengül ve Selin Zeynep Özçelik, TEOG I. Dönem sınavında tüm soruları doğru cevaplayarak büyük bir başarıya imza attılar. Bartın Valisi Nusret Dirim’de TEOG sınavında ki başarılarından dolayı öğrencileri makamında kabul ederek kutladı.

 

TEOG sınavında tüm soruları doğru yanıtlayan Merkez İmam Hatip Ortaokulu son sınıf öğrencileri İl Milli Eğitim Müdürü Yaşar Demir, Okul Müdürü Ahmet Kuloğlu, Müdür Yardımcısı Mustafa Şengül ve Sınıf Öğretmeni Hatice Sarı Demirkıran’la birlikte Bartın Valisi Nusret Dirim makamında ziyaret ettiler.

 

Vali Dirim başarılarından dolayı öğrencileri kutlayıp ödüllendirerek, “Öğrencilerimizi bu çok önemli başarılarından dolayı yürekten kutluyorum. Öğrencilerimizin bugün elde ettiği başarıyı katlayarak, ileriki yaşamlarında da daha güzel işler başaracaklarına inanıyorum. Bu başarıda emeği olan öğretmenlerimize ve velilerimize de ayrıca teşekkür ediyorum.” Dedi.

 

Okul Müdürü Ahmet Kuloğlu’da elde edilen başarıda emekleri olan öğretmen, öğrenci velileri ve tüm paydaşlara teşekkür etti.

Etiketler: sümeyra şengül, selin zeynep özçelik, bartın, merkez, imam hatip, ortaokul, vali, nusret dirim, ahmet kuloğlu, mustafa şengül, hatice sarı demirkıran,
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

8.10642
8.107262020-06-06 12:59:47