Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
TERMİK SANTRAL SÜRECİNDE KRİTİK SÜREÇ

...

Okunma: 4051

01.07.2017 13:55

amasra, termik santral, bilirkişi, tarlaağzı, gömü, davacılar, termik santral davası, bilirkişi incelemesi, termik, santral
Facebook'ta Paylaş

 

Amasra’da kurulmak istenen ve Bartın halkının topyekun karşı çıktığı termik santral sürecinde bilirkişi incelemesi 14 Temmuz tarihinde gerçekleşecek.

 

Bartın Platformu tarafından yapılan açıklamada “14 Temmuz Cuma günü Amasra Tarlaağzı ve Gömü köylerinde yapılacak bilirkişi incelemesine tüm davacılar olarak katılıyoruz.” denildi.

 

Açıklamada şu ifadelere yer verildi, “2019 kişi ile açtığımız Amasra termik santral davamızın 14 Temmuz'da Amasra Tarlaağzı ve Gömü köylerinde saat 11.00 de yapılacak bilirkişi incelemesine tüm davacılar olarak katılıyoruz. Bartın ve Amasra halkı ile davamızda bize destek olan herkesi yapılacak bilirkişi incelemesinde sizleri yanımızda görmek istiyoruz. İtirazımız var dedik, termik santral yaptırmayacağız. Haklı davamıza sahip çıkıyor, peşini bırakmıyoruz.” 

Etiketler: amasra, termik santral, bilirkişi, tarlaağzı, gömü, davacılar, termik santral davası, bilirkişi incelemesi, termik, santral
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.12396
0.124412019-09-23 10:34:16