Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
TIR DOLUSU İYİLİKLE GELDİLER...

...

Okunma: 2989

25.07.2017 20:35

lösev, bartın, tır, iyilikler tırı, lösev
Facebook'ta Paylaş

 

LÖSEV İyilikler Tırı Bartın’a Gelerek Lösemili ve Kanserli Ailelere İhtiyaç Malzemeleri Dağıttı.

 

LÖSEV, “Anadolu’ya Tır Dolusu LÖSEV Yardımı” projesi kapsamında Türkiye’nin dört bir yanındaki ihtiyaç sahibi hasta ve ailelerine yardımlar ulaştırmaya devam ediyor. Bu kapsamda Bartın’a gelen LÖSEV İyilikler Tırı Yalı Mevkiinde konuşlandı.

 

LÖSEV yetkilileri, lösemi ve kanser tedavisinde ilaçlar kadar iyi ve doğal beslenmenin değerli olduğunu belirterek, ailelerinin % 82’sinin asgari ücret ve altında gelire sahip olduğunu açıkladı. Bu nedenle dar gelirli ailelerin iyi beslenmek ve hijyenik koşulları sağlamak için desteğe ihtiyaç duyduklarının altını çizdi.

 

Türkiye’nin tüm bölgelerine giyim, tekstil, gıda, et, kırtasiye, oyuncak,  kuru gıda, temizlik malzemeleri gibi, bir lösemi ve kanser hastasının iyileşmesi için gerekli olan temel ihtiyaçları içeren yardımları götüren LÖSEV İyilikler Tırı Bartın’dan lösemili ve kanserli çocuklar aileleriyle birlikte organizasyondan yüzleri gülerek ayrıldı.

 

19 Nisan 2017 tarihinde Eskişehir’den yola çıkan LÖSEV İyilikler Tırı, Anadolu’nun en uzak şehirlerinden en ücra köylerine ulaşmanın, buradaki lösemili ve kanserli çocukları güldürmenin mutluluğunu yaşamaya devam edecek.

 

LÖSEV İyilikler Tırı’nın bundan sonraki duraklarında da hazır bulunacak; gıda, giyim, tekstil, kırtasiye, oyuncak, bilgisayar, mobilya, temizlik malzemesi ve bunun gibi yüzlerce yardımı LÖSEV’e kayıtlı aileler ihtiyaçlarına göre, gönüllerince seçebilecek.

 

Özellikle LÖSEV’e kayıtlı çocuklar oyuncaktan bisiklete, kırtasiyeden çalışma masasına istedikleri şeyleri seçme fırsatını yakalayacaklar.

 

Vakfa kayıtlı aileler ile buluşarak ihtiyaç sahiplerine yardımlar ulaştıran İyilikler Tırı’nın Bartın’dan sonraki adresi ise Karabük olacak.

Etiketler: lösev, bartın, tır, iyilikler tırı, lösev
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.00286
0.003252020-09-25 09:27:13