Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
TOBB EKONOMİK RAPORU İNCELEME KOMİSYONUNA SEÇİLDİ

...

Okunma: 151

25.05.2018 16:57

tso, halil balık, tobb, ekonomik rapor, inceleme komisyonu, bartın tso, tso başkanı halil balık, başkan balık, tso bartın, tso haberleri, bartın tso haberleri, bartın haberleri, haber bartın, bartın tv
Facebook'ta Paylaş

Bartın Ticaret Ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Halil Balık TOBB Ekonomik Raporu İnceleme Komisyonuna Seçildi.

 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) 74. Genel Kurulu 14-15 Mayıs 2018 tarihlerinde TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi’nde yapıldı. Genel Kurula TSO Başkanı Halil Balık, Meclis Başkanı Adem Akpürçek, delegeler Özcan YAZ ve Sertaç Şimşek katıldı.

 

Genel Kurul'un ardından TOBB'ye bağlı komisyonlar ve kurullar oluşturuldu. Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Halil Balık, oluşturulan Ekonomik Raporu İnceleme Komisyonuna seçildi. Ekonomik Raporu İnceleme Komisyonunun ilk toplantısı 25 Mayıs 2018 Cuma günü Ankara’da gerçekleştirilecek.

 

Bartın’ı çok daha iyi noktalara taşıyacağız

 

Başkan Balık konuya ilişkin açıklamasında, “Bartın’ı ve Odamızı her alanda daha iyi temsil etmek adına çalışmalarımıza gayret içinde devam ediyoruz. TOBB Ekonomik Raporu İnceleme Komisyonuna Seçilerek kentimizi ve odamızı TOBB bünyesinde daha güçlü temsil etme imkanı elde etmiş bulunuyoruz. Bartın’a istihdam ve ekonomik değer katan iş adamlarımız, sanayicilerimiz, esnaflarımız ve tüm üyelerimizi en iyi şekilde temsil etme noktasında görevimizi en iyi şekilde yerine getirmeye çalışıyoruz. İnanıyoruz ki Odamız Yönetim Kurulu ile birlikte yürüttüğümüz çalışmalar neticesinde Bartın’ı çok daha iyi noktalara taşıyacağız. Daha önceki açıklamalarımızda ben değil biz anlayışı ile hareket edeceğimizi ifade etmiştik. Birlik ve beraberlik içerisinde, ortak akıl ile yürüttüğümüz tüm çalışmalarımıza katkılarından dolayı emeği bulunan ve destek sağlayan herkese teşekkür ediyoruz. Bartın’ı bundan sonraki dönemlerde de yüksek kademelerde temsil etmeye devam edeceğiz.” dedi.

Etiketler: tso, halil balık, tobb, ekonomik rapor, inceleme komisyonu, bartın tso, tso başkanı halil balık, başkan balık, tso bartın, tso haberleri, bartın tso haberleri, bartın haberleri, haber bartın, bartın tv
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.46066
0.461122020-05-28 17:13:42