Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
TOZU GİTSİN YETER DEDİ...

İçine su doldurduğu kovası ve fırçasını aldı maket polis aracını yıkayıp parlattı...

Okunma: 12959

26.09.2017 14:13

polis otosu maket, maket polis otosu, maket polis oto bartın, bartın, bartın emniyet, yazlar arçelik, erol gergin
Facebook'ta Paylaş

Geçtiğimiz Kurban Bayramı öncesinde sürücülerin dikkatinin artırılması ve olası trafik kazalarının azaltılması amaçlanılarak araç sürücülerinde kontrol izlenimi yaratan maket polis otosu Bartın-Karabük yoluna konuşlandırılmıştı.

 

Sürücülerde denetim hissini artırmak ve buna bağlı olarak sürat başta olmak üzere trafik kuralı ihlallerinden dolayı meydana gelebilecek kazaları minimuma düşürmek maksadıyla Bartın İl Emniyet Müdürlüğünce Bartın-Karabük yoluna konuşlandırılan maket polis otosu 7/24 görev yapmaya devam ediyor.

 

Zamanla tozlanan ve tozdan dolayı ilk görüntüsünü kaybeden maket polis aracı için duyarlı bir vatandaş iş başına geçti.

 

İçine su doldurduğu kovası ve fırçası ile maket polis aracının başına giden Yazlar A.Ş. Fabrikasında çalışan Şevket Yılancı “Tozu gitsin yeter” diyerek başladığı yıkama işinde aracı pırıl pırıl yaptı.

 

O anlar maket polis aracını yıkayan Yılancı'nın mesai arkadaşları tarafından işte böyle görüntülendi. Sosyal medyada yayınlanan görüntüler “İşte vatandaş sorumluluğu” yorumları alırken çok sayıda da beğeni topladı.

Etiketler: polis otosu maket, maket polis otosu, maket polis oto bartın, bartın, bartın emniyet, yazlar arçelik, erol gergin
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

3.45011
3.45062020-05-25 00:13:21