Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
TRAFİKTE SEVGİ, SAYGI VE HOŞGÖRÜ

Jandarma Trafik Timlerinden çikolata ikramlı uyarı...

Okunma: 3034

08.05.2018 16:11

jandarma, trafik, amasra, trafik, hafta, karayolları, güvenlik, amasra jandarma, çikolata, ikram, uyarı, bartın, amasra haberleri, bartın haeberleri, amasra
Facebook'ta Paylaş

Her yıl 5 - 11 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Karayolları Güvenliği ve Trafik Haftası etkinliği kapsamında Amasra Jandarma Trafik Timlerince gerçekleştirilen yol kontrol ve uygulamalarında sürücülere çikolata ikram edilirken sürücülere uyarılarda bulunuluyor.

 

Uygulama noktalarından bilgilendirilen vatandaşlar ise  Dünyada yılda 1 milyon 300 bin insanın trafik kazalarından hayatını kaybettiği ve 50 milyona yakın insanında yaralandığı göz önüne alındığında Karayolları Güvenliği ve Trafik Haftası etkinliklerinin öneminin arttığını ifade ettiler.

 

Sadece Türkiye'de gerçekleşen kazalarda 4 bin vatandaşın olay yerinde 4 bin vatandaşın ise hastanelerde olmak üzere her yıl 8 bin kişinin hayatını kaybettiği düşünüldüğünde bu rakamların da kabul edilebilir olmadığını söyleyen sürücüler, “Jandarma Trafik Timlerimiz uygulama noktasında bizlere çikolata ikram edip uyarılarda bulundular. Kendilerine teşekkür ediyoruz. Ekiplerimiz her zaman kazaların en aza indirgenmesi ve trafik güvenliği için zaten canla başla mücadele ediyorlar. Biz vatandaşlarında uyarılara ve trafik kurallarına uymamız gerekiyor ki hem kazalar azalsın hem de canlar yanmasın. Ayrıca tüm sürücüler olarak trafikte sevgi, saygı ve hoşgörü sahibi olmamız gerekiyor” dediler.

 

Etiketler: jandarma, trafik, amasra, trafik, hafta, karayolları, güvenlik, amasra jandarma, çikolata, ikram, uyarı, bartın, amasra haberleri, bartın haeberleri, amasra
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.07061
0.070982020-02-25 12:16:53