Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
TSYD BARTIN TEMSİLCİLİĞİNDEN VALİ DİRİM’E ZİYARET

...

Okunma: 4337

23.02.2017 18:07

tsyd, muhammet bayraktar, bartın, temsilci, vali ziyaret, vali nusret dirim ziyaret,
Facebook'ta Paylaş

 

Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Bartın Temsilcisi Muhammet Bayraktar beraberinde spor müsabakaları akreditasyonuna sahip TSYD üyesi basın mensupları Ahmet Oktay, Bülent Bostancı ve Erkan Hızoğlu ile birlikte Bartın Valisi Nusret Dirim’i makamında ziyaret etti.

 

TSYD Bartın Temsilciliği tarafından ilimizde yürütülen faaliyetler hakkında Bartın Temsilcisi Muhammet Bayraktar’dan bilgi alan Vali Dirim, sporda şiddet ve düzensizliğin önlenmesine yönelik spor kamuoyunun bilinçlendirilmesi gerektiğini ifade etti.

 

TSYD Bartın Temsilcisi Muhammet Bayraktar sporda şiddet yasası hakkında  kulüp yöneticileri ve spor kamuoyunun bilgilendirilmesi için bir panel düzenlenmesi gerektiğini ifade ederken Vali Dirim söz konusu panelin düzenlenmesi için gerekli desteği vereceklerini söyledi.

 

Ziyarette konuşan TSYD İl Temsilcisi Muhammet Bayraktar, Vali Nusret Dirim’e Bartınspor ve amatör spor kulüplerine verdiği desteklerden dolayı teşekkür ederek, “İlimizde görev yaptığınız süre içerisinde Bartın’da sporun gelişmesi için yoğun gayret gösterdiniz ve göstermeye devam ediyorsunuz. TSYD Bartın Temsilciliği olarak teşekkür ediyoruz. Diğer illerde olduğu gibi Bartın’da da sporda şiddetin önlenmesi adına bir panel düzenlenmesi konusunda çalışma başlatmak istiyoruz. Sizlerinde destekleri ile düzenlenecek bu panel ilimiz spor kamuoyuna önemli katkılar sağlayacaktır.” Dedi.

 

Vali Dirim ve ziyarette bulunan basın mensupları Bartınspor ve amatör sporlar hakkında da görüş alışverişinde bulundular.

 

Vali Dirim, “Sporda Şiddetin Önlenmesi” konulu panelin düzenlenmesi adına Gençlik Spor İl Müdürlüğüne gerekli talimatları vereceğini kaydederken TSYD Bartın Temsilciliğine çalışmalarında başarı dileğinde bulundu.

Etiketler: tsyd, muhammet bayraktar, bartın, temsilci, vali ziyaret, vali nusret dirim ziyaret,
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

1.26559
1.265912020-06-06 14:53:18