Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
TÜM CHP’LİLERİ GÖREVE ÇAĞIRIYORUM

...

Okunma: 2612

13.01.2018 19:49

ilknur erkan, chp, bartın, il başkanı, chp bartın
Facebook'ta Paylaş

CHP İL BAŞKANI ERKAN: “TÜM CHP’LİLERİ GÖREVE ÇAĞIRIYORUM”

 

CHP İl Kongresinde Başkanlığa seçilen CHP İl Başkanı İlknur Erkan Yönetim Kurulu Görev Dağılımını düzenlediği basın toplantısı ile açıklarken, “Demokrasiyi, laikliği savunan tüm CHP’lileri göreve çağırıyorum. Bize düşen görev el ele ve kol kola vererek mücadele etmektir.” dedi.

 

CHP İl Kongresinde Başkanlığa seçilen CHP İl Başkanı İlknur Erkan Yönetim Kurulu Görev Dağılımını düzenlediği basın toplantısı ile açıkladı. Başkan Erkan basın toplantısında tüm CHP’lilere de seslenerek el ele ve kol kola mücadele çağrısında bulundu.

 

Çok önemli bir mücadele var

 

İl Başkanı Erkan açıklamasında, “Sizinde bildiğiniz gibi İl Seçim Kurulundan mazbatamızı aldık ve Yönetim Kurulu Görevlilerini de tespit ederek göreve başladık. Bu görev tek başına başarılacak bir görev değil. Ben ve ekibim, Merkez İlçe Başkanım ve ekibi, İlçe Başkanlarım ve ekiplerindeki top yekûn görevde bulunan CHP’liler, CHP’ye gönül veren tüm üyelerimiz ile bu görev başarılabilir.

Önümüzde çok önemli bir mücadele var. 2019 da yapılacak seçimlerde Türkiye Cumhuriyetinin var olma mücadelesi sürdürülecektir.” dedi.

 

İnanmayan başaramaz

 

Erkan açıklamasının devamında CHP’lilere seslenerek, “Türkiye’yi yani demokrasiyi, laikliği savunan tüm CHP’lileri göreve çağırıyorum. Bize düşen görev el ele ve kol kola vererek mücadele etmektir. İnanmayan başaramaz, inanırsak ve birlik içinde olursak başarılı oluruz.” diye konuştu.

 

Mücadeleye çağırıyorum

 

CHP’nin mevcut iktidara itirazı olan, muhalefet eden her partinin ve her kişinin ortak sesi olmak zorunda olduğunu kaydederek konuşmasını sürdüren Erkan, “2019 seçimlerinde CHP’ye yüklenen misyon budur. Dolayısıyla Türkiye’yi, Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde yürüyen ve onun değerlerini savunan, tüm CHP’lileri ve bu iktidardan mağdur olan tüm vatandaşlarımıza sesleniyorum; ülkeyi tekrardan laik, demokratik hukuk devletine döndürmek, Türkiye Cumhuriyetini korumak ve kollamak için bu günden itibaren amansız bir mücadeleye çağırıyorum.” dedi.

 

Yönetim Kurulu görev dağılımı

 

CHP Bartın İl Yönetim Kurulu görev dağılımı ise şu şekilde gerçekleşti; İl Başkanı Hatice İlknur Erkan, İl Sekreteri Tülin Ulus, İl Saymanı Hüdaverdi Duygun, Yerel Yönetimden Sorumlu Bşk. Yrd. Sabri Aktaş, Örgütten Sorumlu Bşk. Yrd. Mustafa Demiroğlu, Örgütten Sorumlu Bşk. Yrd. Ahmet Toklu, Hukuk ve Seçimden Sorumlu Bşk. Yrd. Fethiye Serpil Yalçın, Eğitim Sekreteri Metin Uça, Eğitim Sekreteri Nizamettin Çetinkaya, Bilişimden Sorumlu Bşk. Yrd. Umut Avcı, Sendika ve Sivil Top. Kur. Sor. Bşk. Yrd. Selahattin Karaalp, Basın Sözcüsü ve Halkla İlş. Sor. Bşk. Yrd. Fatma Özcan, Kadın Kollarından Sor. Bşk. Yrd. Şermin Atmaca, Gençlik Kollarından Sor. Bşk. Yrd. Tuğra Gök, Gençlik Kollarından Sor. Bşk. Yrd. Beytullah Kapsız, Muhtarlardan Sorumlu Bşk. Yrd. İdris Taşdelen, İl,Çevre ve Kültürden Sor. Bşk. Yrd. Safiye Savtekin, Sanayi,Tic. Ve Argeden Sor. Bşk. Yrd. Çağrı Pekdiker, Dış İlişkilerden Sor. Bşk. Yrd. Savaş Ulukavak, Dış İlişkilerden Sor. Bşk. Yrd. Meyrem Nuhoğlu, Tanıtım ve Medya İlş. Sor. Bşk. Yrd. Utku Altun.

Etiketler: ilknur erkan, chp, bartın, il başkanı, chp bartın
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.83461
0.835032020-07-07 07:01:04