Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
TUNÇ'UN ZİYARETÇİLERİ SOMA'DAN...

...

Okunma: 2685

19.06.2017 19:45

yılmaz tunç, ak parti, zonguldak, bartın, manisa, manisa bartınlılar, soma bartın
Facebook'ta Paylaş

SOMA ZONGULDAK BARTINLILAR DERNEĞİ’NDEN MİLLETVEKİLİ TUNÇ’A ZİYARET

 

Manisa’nın Soma ilçesinde faaliyet gösteren Zonguldak Bartınlılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mustafa Sarı ve yönetim kurulu üyeleri AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç’u TBMM’de ziyaret ederek, görüş alışverişinde bulundular.

 

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç’u TBMM’de ziyaret eden, Zonguldak Bartınlılar Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Mustafa Sarı ve Yönetim Kurulu üyeleri İsa Bozkurt, Şaban Kartal ve İlker Kara, dernek çalışmaları hakkında Milletvekili Tunç’a bilgi verdiler.

 

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç ta, dernek yöneticileri ile yaptığı görüşmede, Manisa’nın Soma ilçesinde hemşehrilerimizin birlik ve beraberliğini sağlamak, onların her konuda dayanışma içerisinde olmalarına imkan sağlamak için kurulan Zonguldak Bartınlılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin kurulmasında emeği geçenlere teşekkür etti. Dernek Başkanı Mustafa Sarı ve yönetim kurulu üyelerine çalışmalarında kolaylıklar diledi ve Soma’daki hemşehrilerimize selamlarımızı gönderiyoruz dedi.  

Etiketler: yılmaz tunç, ak parti, zonguldak, bartın, manisa, manisa bartınlılar, soma bartın
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.04069
0.04122019-09-23 10:15:14