Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
UMRECİLER DUALARLA UĞURLANDILAR

...

Okunma: 5842

16.02.2017 17:11

umre, ikbal, metin atik,
Facebook'ta Paylaş

 

Umre turları ve programları konusunda başarılı organizasyonlara imza atan İkbal Turizm, 105 kişilik umre kafilesini daha kutsal topraklara uğurladı.

 

İkbal Turizm organizasyonuyla 13 Şubat Pazartesi günü 15 Gün sürecek umre programı için yola çıkan kafilenin ardından 105 kişi daha kutsal topraklara uğurlandı. 28 gün sürecek umre programına katılan 105 kişi için Karabük’ün Esentepe Mahallesinde bulunan kapalı pazaryerinde tören düzenledi.

 

Bartın’dan ve Karabük’ten umreye gidecek olan kafile için Karabük’te düzenlenen törene din görevlileri, umre adayları ve aileleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Törende konuşan Bartın-Karabük İkbal Turizm Şubesi Yetkilisi Metin Atik; “Umre görevi için kutsal topraklara gidecek olan tüm kardeşlerimize hayırlı olsun diliyorum. Bizlerde sizin oralarda kutsal görevlerinizi en iyi şekilde ve en rahat şekilde yapabilmeniz için İkbal Turizm olarak tüm imkanlarımızı sizlere sunuyoruz. Bizim İkbal Turizm olarak amacımız tüm herkesin umreye gidebilmesini sağlamak, bu nedenle fiyatlarımız her zaman en uygun oluyor. Allah inşallah herkese Umreye gitmeyi nasip eder. İnşallah Umreden gelince de oranın hakkını vermeyi Allah hepinize nasip etsin, bu duygu hiç bir şekilde anlatılamaz." Dedi.

 

Kuran-ı Kerim, salavat ve okunan duaların ardından 105 kişilik umre kafilesi aileleri ile vedalaştıktan sonra kutsal yolculuk için Karabük’ten ayrıldı.

 

Etiketler: umre, ikbal, metin atik,
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.4249
0.425572020-07-07 04:40:57