Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
VALİ DİRİM GAZETECİLERİN BASIN BAYRAMINI KUTLADI

...

Okunma: 1637

23.07.2018 19:08

vali, vali dirim, nusret dirim, 24 temmuz, basın bayramı, gazeteciler günü, kutlama, bartın tv, bartın haber, bartın haberleri
Facebook'ta Paylaş

 

24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı Günü Kapsamında Bartın Valisi Nusret Dirim Bartın’da görev yapan yerel ve ulusal basın mensuplarıyla bir araya geldi. Vali Dirim gazetecilerin basın bayramını kutlarken, Biz medyanın toplumun haber alma ihtiyacının karşılamada en önemli unsur olduğunu ve toplumu bilinçlendirme anlamında da çok önemli bir görev ifa ettiğini biliyoruz. Bartın’ın medyasının da Bartın’da yapılan yatırımlarla oldukça yakından ilgilendiğini biliyoruz.” dedi.

 

Bartın Valisi Nusret Dirim 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı Günü dolayısıyla Bartın’da görev yapan yerel ve ulusal basın temsilcilerine yemek verdi. Hatipler Plajında düzenlenen yemeğe Vali Dirim’in yanı sıra Bartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun, Bartın İl Özel İdare Genel Sekreteri İbrahim Kayış, Bartın Valiliği Basın Müdürü Esat Kocael, Bartın Valiliği Basın Birimi personelleri ile yerel ve ulusal basın temsilcileri katıldı.

 

Bartın’da medya sektörü canlı

 

Vali Dirim yemek programında yaptığı konuşmada Bartın’da canlı bir medya olduğuna vurgu yaparak, “Geleneksel olarak kahvaltıda bir araya geliyorduk. Bu defa bir öğlen sofrasında bir araya gelerek 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramını kutlayalım dedik. Biz medyanın toplumun haber alma ihtiyacının karşılamada en önemli unsur olduğunu ve toplumu bilinçlendirme anlamında da çok önemli bir görev ifa ettiğini biliyoruz. Bartın’ın medyasının da Bartın’da yapılan yatırımlarla oldukça yakından ilgilendiğini biliyoruz. Bartın’da olan bitenlerle yakından ilgilendiğini ve çok canlı bir medya sektörü olduğunu biliyoruz. Sizlerle yakın işbirliği içerisinde işlerimizi yürütmek istiyoruz. Bu anlamda böyle günlerde en azından sizlerle yakın temasta bulunmak istiyoruz. Onun için buradayız. Birlikte hepimiz kamu hizmeti yapmak üzere çalışıyoruz. Hepimiz aynı ağacın üzerindeyiz. Biz başka dalındayız siz başka dalındasınız ama nihayetinde kamu hizmeti yapıyoruz. Muhtarlarımız başka bir dalında. Sn. Rektörümüz eğitim dalında canla başla çalışıyor. İl Özel İdaresi Genel Sekreterimiz de aynı şekilde. Ülkemizin ve bölgemizin imkanlarını el birliği ile artırma gayretimiz görevde bulunduğumuz süre içerisinde devam edecek.” dedi.

 

Vali Dirim ve beraberindeki protokol üyeleri  yemek sonrasında gazetecilerle çay sohbetinde bulundu. Programın sonunda yerel ve ulusal basın temsilcileri 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı Günü kapsamında düzenlenen programdan dolayı Vali Dirim’e ve tüm katılımcılara teşekkür ettiler.

 

Etiketler: vali, vali dirim, nusret dirim, 24 temmuz, basın bayramı, gazeteciler günü, kutlama, bartın tv, bartın haber, bartın haberleri
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.23918
0.239562020-02-21 06:38:51