Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
VALİ GÜNER'E BİR PEKİYİ DE İNKUMU YOLUNDAN...

Her yaz mevsiminde yüz binlerce tatilciyi ağırlayan İnkumu yolundaki yol genişletme çalışmaları devam ediyor.

Okunma: 757

20.02.2019 11:50

Facebook'ta Paylaş

Her yaz mevsiminde yüz binlerce tatilciyi ağırlayan İnkumu yolundaki yol genişletme çalışmaları devam ediyor.

 

İnkumu yolunda yapılan çalışmalar tamamlandığında ulaşımda büyük rahatlama sağlayacağı öngörülüyor.

 

İnkumu’na ulaşımla birlikte 80 milyon yıllık lav kayalıklarının bulunduğu Güzelcehisar’a da ulaşımı kolaylaştıracak yolda ekipler hızlı bir şekilde çalışmalarını sürdürüyorlar.

 

İnkumu yolundaki genişletme çalışmalarının kısa sürede tamamlanması ve turizm sezonunda büyük kolaylık sunması bekleniyor.

 

Vali Güner karnesine “Pekiyi” yazdırdı

 

Uzun yıllar boyunca yeterli düzeyde yol genişletme çalışmasının yapılmadığı İnkumu yolu Bartın Valisi Sinan Güner’in karşı karşıya kaldığı ilk sorunlardan biri olmuştu.

 

Bartın’da ki görevine başladığı ilk gün kent merkezinde dolaşarak şehrin nabzını tutan Vali Güner, esnaf ve vatandaşlarla buluşarak Bartın’ın öncelikli sorunları hakkında bizzat bilgi almıştı.

 

Vatandaşlar tarafından Vali Güner’e ilk görev gününde iletilen sorunlardan biri de İnkumu yolunun göçmeler ve darlığından dolayı tehlike arz edişi olmuştu.

 

Birçok kez gazete manşetlerine de taşınan İnkumu yolundaki tehlikenin giderilmesine yönelik çalışmalar başlatan Vali Güner böylelikle karnesine bir “Pekiyi” daha yazdırdı.

 

Vali Güner’in göreve başladığı ilk günden bu yana şehrin sorunlarına çözümcü yaklaşımı, bürokraside yaşanan tıkanmalara hızlı şekilde müdahalede bulunması tüm kamuoyunca takdir görmeye devam ediyor.

 

Bizlerde ABA Medya olarak Bartın halkına ve basınına kulak veren, sorunlara çözümcü yaklaşımlarda bulunan, bürokraside ki tıkanıklıklara anında müdahale eden Valimiz Sinan Güner’e teşekkür ediyoruz.

 

https://www.facebook.com/abamedyagrup/videos/2196617910591410/

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.18821
0.188732020-05-27 02:49:32