Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
VALİYİM DİYEN DOLANDIRICI YAKALANDI

...

Okunma: 4411

29.09.2018 15:52

bartın, emniyet, asayiş, bartın emniyet, polis, bartın polisi, vali, dolandırıcı, telefon, telefon dolandırıcısı, çorum, bartın haber, bartın haberleri, polis haberleri, asayiş haberleri, bartın tv, bartın televizyonu, bartın haberleri
Facebook'ta Paylaş

Bartın’da telefonla aradıkları iş adamlarına kendilerini Valilik Özel Kalem Müdürü ve İlin Valisi olarak tanıtıp dolandıran şahıslara yönelik gerçekleşen operasyon kapsamında şüpheli S.V. Çorum’da yakalandı.

 

Bartın Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube ekiplerince başlatılan operasyon sonucu Çorum’da yakalanarak gözaltına alınan S.V.’nin dolandırıcılık olaylarında irtibatta olduğu kişi ve kişilere yönelik çalışmanın da devam ettiği edinilen bilgiler arasında.

 

Dolandırıcıların aradıkları iş adamlarına kendilerini Valilik Özel Kalem Müdürü ve ilin Valisi olarak tanıttıkları, hedef aldıkları iş adamlarından tekerlekli sandalye ve benzeri sebepler öne sürerek para talep ettikleri ve bu paraları başka bir ildeki hesabına aktardıkları öğrenildi.

 

Dolandırıcıların aynı yöntemle Rize ve Nevşehir gibi başka illerde de benzer olayları gerçekleştirmeye çalıştıkları anlaşıldı.

 

Etiketler: bartın, emniyet, asayiş, bartın emniyet, polis, bartın polisi, vali, dolandırıcı, telefon, telefon dolandırıcısı, çorum, bartın haber, bartın haberleri, polis haberleri, asayiş haberleri, bartın tv, bartın televizyonu, bartın haberleri
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.0706
0.0712020-02-25 15:32:00