Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
VARİL CİNAYETİNDE ŞOKE EDEN PAYLAŞIM

...

Okunma: 14470

19.07.2018 14:53

ceset, ırmak, bartın ırmağı, bartın, şükrü keskin, şükrü kesgin, haber, bartın tv
Facebook'ta Paylaş

Bartın’da ırmakta varil içerisinde ayakları kesilmiş halde bulunan ceset Türkiye’nin gündemine oturdu. Varil içinde cesedi bulunan 35 yaşındaki Şükrü Kesgin’in “gel beni kes” yazılı son sosyal medya paylaşımı ise dikkat çekti.

 

Bartın’da yaşayan ve kendisinden bir süredir haber alınamayan Şükrü Kesgin için kardeşinin yaptığı kayıp başvurusunun ardından emniyet birimleri harekete geçti. Evinde kan izlerine de rastlanan 35 yaşındaki Kesgin’in en son birlikte görüldüğü şahıslar takibe alındı. Soruşturma kapsamında gözaltına alınan şüphelilerden H.G. ve S.A. sorgularında işledikleri cinayeti itiraf etti.

 

H.G. ve S.A.’nın ifadeleri üzerinden Kesgin’in cansız bedeninin bulunması için başlatılan çalışmalar neticesinde arama faaliyetleri Bartın Irmağında gerçekleştirildi. Yapılan aramalarda Kesgin’in cansız bedeni su içinde fıçıya sıkıştırılmış halde bulundu.

 

Yalı mevkiinde polis, itfaiye erleri ve iş makinelerinin de desteği ile cesedin bulunduğu varil sudan çıkarıldı. Kesin’in bacaklarının kesik olduğu görülürken yapılan incelemelerde Kesgin’e ait kesilmiş bacaklarında varilin içinde olduğu anlaşıldı.

 

Cinayet zanlısı H.G. ve S.A. cinayeti Kesgin’in kendilerine cinsel sarkıntıda bulunduğu için gerçekleştirdiklerini ifade etmeleri de dikkat çekti.

 

H.G. ve S.A. sorgularında, önce sopayla ardından bıçakla yaralayıp öldürdükleri Kesgin’in cansız bedenini varile sıkıştırmak için ayaklarını da kestiklerini, daha sonra varili ırmağa attıklarını kaydettiler.

 

Feci şekilde öldürülen Kesgin’in 11 Temmuz tarihli sosyal medya paylaşımı ise akıllara durgunluk verdi.

 

Kesgin 11 Temmuz tarihli sosyal medya paylaşımında, “Bazılarının .....  kalkmış. Yatarım diyorum ama yüzünü göstermiyor. Bir gösterse anasını .... arkamdan vurmaya devam ediyor. Kardeş delikanlıysan ya öldür beni kurtulam ya da çık karşıma. Ayakkabılarımdan ne istedin? Gel beni kes neden ayakkabılarımız kesiyon” ifadelerinde bulunduğu görüldü.

Etiketler: ceset, ırmak, bartın ırmağı, bartın, şükrü keskin, şükrü kesgin, haber, bartın tv
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.06227
0.062622020-02-21 07:25:11