Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
VERİMLİLİK HAFTASI ETKİNLİKLERLE KUTLANDI

...

Okunma: 2215

31.05.2017 14:10

bilim, sanayi ve teknoloji il müdürlüğü bartın, verimlilik haftası, verimlilik haftası etkinlikleri, bartın anadolu lisesi, amasra mesleki teknik lisesi, çeşmi cihan öğrenci yurdu, bartın osb, bartın osb inovasyon ve test merkezi
Facebook'ta Paylaş

 

Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü tarafından Verimlilik Haftası dolayısıyla verimliliğin önemi konusunda farkındalık yaratmak amacıyla bir dizi etkinlikler gerçekleştirildi. 

 

 

Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü tarafından Verimlilik Haftası kapsamında başta gençler üzerinde olmak üzere verimlilik konusunda farkındalık oluşturmak amacıyla bazı etkinlikler düzenlendi.

 

Söz konusu etkinliklerde lise ve üniversite öğrencilerine yönelik verimlilik konulu seminerler verildi. Bartın Anadolu Lisesinde ve Amasra Mesleki Teknik Lisesi öğrencilerine verilen seminerde verimliliğin önemi anlatılırken Kredi Yurtlar Kurumuna bağlı Çeşmi-Cihan Öğrenci yurdunda kalan üniversite öğrencilerine ise verimliliğim AR-GE ile bağlantısı anlattı.

 

Seminerlerin yanı sıra Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan fabrikalara da teknik geziler düzenlendi. Bartın Anadolu Teknik Meslek Lisesi öğrencilerinin katıldığı teknik gezide öğrenciler, verimlilik ve verimlilik uygulamalarını yerinde görme imkanı buldu. Bartın Organize Sanayi Bölgesi’ndeki İnovasyon ve Test Merkezine gerçekleştirilen gezi de ise öğrencilere merkezde kullanılan makineler hakkında bilgiler verilirken ayrıca öğrencilere AR-GE ve AR-GE verimlilik bağlantısı konularında bilgiler aktarıldı. 

Etiketler: bilim, sanayi ve teknoloji il müdürlüğü bartın, verimlilik haftası, verimlilik haftası etkinlikleri, bartın anadolu lisesi, amasra mesleki teknik lisesi, çeşmi cihan öğrenci yurdu, bartın osb, bartın osb inovasyon ve test merkezi
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.03996
0.040462019-08-24 08:04:06