Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
VİDEODA DİKKAT ÇEKEN DETAY...

...

Okunma: 5511

10.07.2018 18:25

şaban çelle, ersoy bank, bartın, kat kat, kat kat giyinen adam, bartın haber, üst üste giyinen adam, bartın haberleri, bartın tv, bartın haber
Facebook'ta Paylaş

Adı Şaban Çele… O Bartın sokaklarında sıkça karşılaştığımız yüzlerden biri. Üstelik kat kat giydiği kıyafetlerle çokta dikkat çekiyor. Yaz-kış her mevsimde kat kat giydiği kıyafetlerle tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran ancak kolay kolay konuşmayan Şaban Çelle; kendini, neden kat kat elbiseler giydiğini anlattı. Üstelik unutamadığı aşkını da…

 

Ersoy Bank’ın röportajında sorduğu sorulara yanıt veren Şaban Çelle neden kat kat elbise giydiği sorulduğunda bir hastalık geçirdiğini belki de üzüldüğünü söyledi.

 

Çelle sorulara yanıt verdiği röportaj sırasında belki de ilk kez bu kadar çok konuştu…

 

Onun ne kadar suskun olduğunu bilenler röportajı izleyince hayretler içinde kaldı.

 

Çelle’nin Ersoy Bank tarafından yapılan röportajda sorulara verdiği yanıtlar şu şekilde;

 

-Neden bu şekilde kat kat giyiniyorsun?

 

Hastalık geçirdim 30-40 sene önce. 15 sene böyle giyinmeye başladım. Belki bir şeye üzülmüşümdür, ondan olabilir böyle giyinme sebebim. Bana az giy diye söylüyorlar ama duramıyorum, giyiyorum. Dışarı da yatıyorum.

 

-Eviniz yok mu?

 

Evim köyde Çaycuma’da, Perşembe’ye yakın Kerim'de. Annemle babamla yaşıyordum. Annem 1 sene önce rahmetli oldu. 3 ayda bir maaş alıyorum ama oda yeme içme ve servis ücretlerine gidiyor.

 

-Bu şekilde giyinmek sıcak havalarda zor olmuyor mu?

 

Dururken terlemiyorum da güneşte yürürken terliyorum tabi. Köyden Çaycuma’ya gelene kadar 2-3 saat yürüyorum. O sebeple terliyorum tabi.

 

-Bekar mısın?

 

Annem bakıyordu ölmeden önce. Kendime göre birini bulamadım. Her şey nasip meselesi.

 

-Kaç yaşındasın?

 

1969 doğumluyum. 2001 yılında başladım Bartın’a gelmeye. Bir bayan dikkatimi çekti. O da bana yüz vermedi zaten. Ben bu duruma çok üzüldüm. Belki de o sebeple bu şekilde giyinmeye başladım. 2004 yılında beri bu şekilde giyiniyorum. Ondan önce bu şekilde giyinmiyordum.

Etiketler: şaban çelle, ersoy bank, bartın, kat kat, kat kat giyinen adam, bartın haber, üst üste giyinen adam, bartın haberleri, bartın tv, bartın haber
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.03825
0.038562020-02-28 11:58:32