Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
YALÇINKAYA'DAN 2019 MESAJI

Partililere seslendiği konuşmada 2019 seçimleri için mesajlar verdi...

Okunma: 2876

12.02.2018 19:51

rıza yalçınkaya, milletvekili, chp, bartın, güzelcehisar, bartın, ulus, 2019, seçim, bartın haberleri, bartın tv
Facebook'ta Paylaş

 

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Bartın Örgütleri Ulus İlçe Başkanlığının düzenlediği kahvaltıda bir araya geldi. Milletvekili Yalçınkaya 2019’daki seçimlerin önemine değinerek, “Teşkilat olarak kenetlenmemiz ve çok iyi hazırlanmamız lazım. Kapı kapı dolaşarak herkese neden CHP’ye oy vermesi gerektiğini anlatmamız gerekiyor.” dedi.

 

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Bartın Örgütleri Ulus İlçe Başkanlığının düzenlediği kahvaltıda bir araya geldi. Ulus Aşağı Çerçi Köyü Küre Dağ evinde gerçekleştirilen kahvaltıya CHP Bartın Milletvekili ve TBMM İçişleri komisyonu üyesi M. Rıza Yalçınkaya, CHP Bartın İl Başkan Yardımcısı Sabri Aktaş, CHP Bartın merkez İlçe Başkanı Hacı Gölbucaklı, CHP Ulus İlçe Başkanı Yaşar Yıldırım, CHP Amasra ilçe Başkanı Bora Işıkal, CHP Kurucaşile İlçe Başkanı Hüseyin Sevim, CHP Kadın Kolları, CHP Bartın, Ulus, Amasra ve Kurucaşile Yönetim Kurulu Üyeleri ile çok sayı partili katıldı.

 

Partililerin bir araya geldiği kahvaltı sonrasında konuşan CHP Bartın Milletvekili Rıza Yalçınkaya, CHP Bartın Merkez, Ulus, Amasra ve Kurucaşile parti teşkilatlarında görev alan herkese, kongreler öncesindeki özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

 

CHP’nin mahalle, ilçe ve il delegelerinin belirlenmesi süreçleri ile ilçelerin yanı sıra il kongresi öncesinde ve kongrelerde yaşananlara ilişkin hatırlatmalarda bulunan Yalçınkaya, bu süreçlerde sağlanan birlik ve beraberliğin, her geçen gün üzerine biraz daha konularak ve CHP’ye gönül verenleri bir araya getirerek sürdürülmesi gerektiğini belirtti.

 

“Çok iyi hazırlanmamız lazım”

 

2019’da mahalli seçimler ile birlikte milletvekilliği ve Başkanlık seçiminin de birlikte yapılacağını belirten CHP Bartın Milletvekili Rıza Yalçınkaya; “2019’daki seçimler çok önemli. Teşkilat olarak kenetlenmemiz ve çok iyi hazırlanmamız lazım. AKP iktidarının ülkede yarattığı tahribatı ve buna karşı partimizin neler yapabileceğini vatandaşlarımıza çok iyi anlatmamız gerekiyor. Kapı kapı dolaşarak herkese neden CHP’ye oy vermesi gerektiğini anlatmamız gerekiyor. Bu noktada da özellikle ilçe başkanlarımıza ve tüm örgütümüze büyük görev düşüyor.” dedi

 

CHP Ulus İlçe Başkanı Yaşar Yıldırım’da 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla ilçede bir takım etkinlikler düzenleyeceklerini belirterek tüm partililere davette bulundu.

 

Etiketler: rıza yalçınkaya, milletvekili, chp, bartın, güzelcehisar, bartın, ulus, 2019, seçim, bartın haberleri, bartın tv
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.20511
0.205432020-05-30 19:26:18