Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
Yazlar Standına Yoğun İlgi

TÜYAP Yapı Fuarında Yazlar A.Ş. standına yoğun ilgi

Okunma: 207

28.03.2022 12:41

Facebook'ta Paylaş

TÜYAP Yapı Fuarında Yazlar A.Ş. standına yoğun ilgi

Bartın’ın köklü ve güvenilir firmalarından Yazlar A.Ş. Bilginler Hazır Beton bu yıl 44. kez düzenlenen Yapı Fuarında yerini aldı.

 

Bartınlı iş insanları, TÜYAP Fuar Merkezinde 3. Salon B 471 No’lu stantta yerini alan Yazlar A.Ş. Bilginler Hazır Beton Firmasını yalnız bırakmazken, binlerce davetli Yazlar A.Ş. standını gezerek ürün ve hizmetler konusunda bilgiler aldı.

Hyve Group tarafından Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen ve alanında Türkiye'nin en büyük organizasyonu olma özelliği taşıyan Yapı Fuarı, sektörün tüm önemli yerli katılımcı ve üreticilerini yabancı alıcılar ile buluşturdu.

Küresel yapı sektörünün buluştuğu iş birliği platformu olan etkinliğin, ülkeye döviz girdisi sağlamasının yanı sıra ihracat kaleminde önemli payı bulunuyor.

Toplam 16 ülkeden 300'e yakın katılımcının yer aldığı fuara, 123 farklı ülkeden 3 binden fazlası yabancı olmak üzere yaklaşık 40 bin sektör profesyonelinin ve yüzbinlerce vatandaşın katılımı oldu.

200'den fazla ürün grubu, fuar alanında yapı sektörü profesyonellerinin ilgisine sunuluyor.

 

Yazlar A.Ş. Bilginler Hazır Beton firması, Çatı kaplamaları, Pomstra, Eps ürünleri ve yapı kimyasalları gurubu ile fuarda yerini alırken, Prefabrik yapılar, çevre düzenleme, peyzaj, aydınlatma ve elektrik ürünleri, kaba yapı, kapı-pencere-dış cephe, yalıtım-yapı kimyasalları ve iç yapı ana ürün gruplarının yanı sıra iskele kalıp ve asansör, inşaat makineleri ve el aletleri ürün grupları da fuarda sergilendi.

Sektöründe dünyanın en büyük 5 fuarı arasında yer alan Turkeybuild İstanbul'un, ihracat alanında da önemli payı bulunuyor. Bu yıl Almanya, Rusya, Avusturya, Çin, Romanya, İtalya, Danimarka, Çekya ve Polonya başta olmak üzere toplam 15 ülkeden 40'ın üzerinde yabancı katılımcı fuarda yer alıyor.

Yazlar A.Ş. ve Bilginler Hazır Beton firması yetkilileri “fuar alanında bizleri bir an olsun yalnız bırakmayan çok değerli Bartınlı iş insanlarımıza, İstanbul’un yanı sıra çevre illerden ve yabancı ülkelerden gelerek standımızı ziyarete gelen, ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgiler alan binlerce ziyaretçilerimize teşekkür ederiz” dediler.

Foto galeri

Fotoğrafları tam boy görmek için üzerine tıklayın

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.00791
0.008422022-08-09 00:42:10