Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
YENİ BAŞKAN ÇOK İDDİALI

Güzel projelerle geliyoruz...

Okunma: 183

28.02.2018 20:12

barış özkan, bakkallar, bayiler, oda, başkan, mazbata, seçim kurulu, adliye, bartın, yönetim, açıklama, bartın tv, bartın haber
Facebook'ta Paylaş

BAKKALLAR VE BAYİLER ODASININ YENİ YÖNETİMİ GÖREVE BAŞLADI

 

Bartın Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Barış Özkan, Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte İl Seçim Kurulundan mazbatasını aldı.

 

Bartın Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Barış Özkan, Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte İl Seçim Kurulundan mazbatasını aldı. Başkan Özkan mazbatasını aldıktan sonra Bartın Adliyesi önünde yaptığı açıklamada, “Allah’ın izniyle çıktığımız bu güzel yolda Yönetim Kurulu arkadaşlarımızla birlikte ve üyelerimizin desteğiyle kongreyi kazanmış durumdayız. Bugünden (dün) itibaren görevimize başlayacağız. Rabbim utandırmasın. Şehrimizin sorunları büyük. Esnaf arkadaşlarımızın sorunları büyük. Yönetim Kurulu Üyelerimizle bunların üstesinden geleceğimize inanıyoruz. Güzel projelerle geliyoruz. Öncelikle temel sorunların üstüne gitmek istiyoruz. Bu süreçte de Yönetim Kuruluyla birlikte bu işi güzel bir şekilde devam ettireceğiz. Bizleri bu göreve seçen üyelerimize çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

Arkalarında bir güç olduğunu bilmesini istiyoruz

 

Oda ve üyeler arasında bir bağ kopukluğu olduğunu ve bu bağ kopukluğunu ortadan kaldırmak adına çalışmalar yapacaklarını kaydeden başkan Özkan “Odamızın çözülmesi gereken öncelikli sorunları var. Bunların başında üyelerimizle odamız arasındaki bağ kopukluğu. Odamızla üyelerimiz arasında ciddi bir bağ kopukluğu olmuş. Üyelerimiz odayı unutmuş durumda. Bu ciddi problemi çözmek istiyoruz. Odayla üyeleri barıştırmak istiyoruz. Üyelerimizin odanın arkalarında bir güç olduğunu bilmesini istiyoruz. Üyelerimizi olan teşviklerden yararlandırmak istiyoruz. Aynı zamanda onları düzenlenen fuarlara götürmek istiyoruz. Binamız da bildiğiniz gibi kiralık bir yer. Alabilirsek gayrimenkul olarak bir bina yatırımı yapmak istiyoruz. Esnaf arkadaşlarımızın rahat etmesi için gece- gündüz yani 24 saat onların emrindeyiz. Öncelikle kapatma saatleriyle ilgili görüşmelerimiz olacak. Bununla ilgili esnaf arkadaşlarımızın çok büyük sıkıntıları var. Uygulamalarla ilgili çeşitli problemler var. Bunları gündeme getirip bunlara çözüm bulmak istiyoruz” dedi.

 

“Odamızın içinde farklı 12 meslek kuruluşu var”

 

Bartın’daki esnafların yüzde 80’inin odaya üye olduğunu dile getiren Özkan, “Belediyemizden ve hükümetimizden destekler isteyeceğiz. Bu süreçte birlik olup şehirdeki esnaf arkadaşlarımızın daha iyi olması için mücadele edeceğiz. Esnaf arkadaşlarımızın işlerinin iyi olması için mücadele ederken halkımızı da mağdur etmemek istiyoruz. Bakkallar Odası sadece bakkallardan oluşan bir oda değil. Odamızın içinde farklı 12 tane meslek kuruluşu var. Odamız tamamen esnaf bütünlüğü olan bir kurum. Şehrimizdeki esnafların yüzde 80’i odamızda. Biz de bu süreçte bütün esnaf arkadaşlarımızın sorunlarını çözmeye çalışacağız. Rabbim inşallah bizleri mahcup etmez” dedi.

 

Bartın Bakkallar ve Bayiler Odasının yeni yönetimi; Başkan Barış Özkan, Yönetim Kurulu Asil Üyeleri; Ercüment Özkaya, Gökhan Ermiş, Serkan Gülşen, Sait Taşkıran, Şaban Kama ve Tayfun Sözdinler, Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri; Sertaç Bensiz, Serkan Öztürk, Serkan Girgin, Ali Akın, Sinan Bilgin, Jülide Albayraktaroğlu ve Aydın Çağlayan, Denetim Kurulu Asil Üyeleri; İrfan Öztürk, İbrahim Türkili ve Ahmet Gökgöz, Denetim Kurulu Yedek Üyeleri ise Özcan Eralp, Ozan Öztürk ve Recep Çolak’tan oluşuyor.

 

 

Etiketler: barış özkan, bakkallar, bayiler, oda, başkan, mazbata, seçim kurulu, adliye, bartın, yönetim, açıklama, bartın tv, bartın haber
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.0745
0.07492020-05-25 01:33:29