Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
YENİ ÎL BAŞKANI KÎM OLACAK?

İŞTE KULİSLERDE KONUŞULAN ÎSÎMLER

Okunma: 7334

19.09.2017 00:57

Facebook'ta Paylaş

Yeni İl Başkanı Kim Olacak?

 

Kongre sürecine giren AK Parti’de hedef, 2019 seçimlerine güçlü bir yapıyla girmek.

 

Süreçle birlikte Bartın'da da gözler, değişecek isimlere çevrilirken, özellikle odak soru; “Yeni İl Başkanı Kim Olacak?” Kongre sürecine giren AK Parti’de hedef, 2019 seçimlerine güçlü bir yapıyla girmek.

 

Süreçle birlikte Bartın'da da gözler, değişecek isimlere çevrilirken, özellikle il teşkilatında büyük bir değişimin olacağı belirtiliyor ancak odak soru; “Yeni bir isim olmalı ancak bu kişi kim olacak?” Partili Cumhurbaşkanlığı sisteminin hayata geçmesiyle AK Parti Genel Başkanlık koltuğuna oturan ve ilk söyleminde teşkilatlardaki yorgunluğa dikkat çekerek büyük bir değişim olacağının sinyallerini veren AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bu beyanlarının ardından başlayan yenilenme sürecinde ilk adımlar atılıyor.,

 

İlk kez Btv Haber merkezi duyurmuştu. Edinilen bilgilere göre, 2015 Yılı Ocak ayında AK Parti Bartın İl Başkanlığına seçilen Av. Hüseyin Manav bugün düzenlediği basın açıklamasıyla yaklaşık 3 yıldır sürdürdüğü İl Başkanlığı görevi için "Tamam" demesinin ardından yeni kongrede aday olmayacağını açıklamasıyla birlikte şimdi tüm gözler AK Parti'de Bartın'ın Yeni İl Başkanı Kim Olacak? sorusuna çevrildi.

 

AK Parti Genel Merkezi tarafından AK Parti Bartın İl Başkanı önümüzde günler içinde yapılacak istişareler sonrası belirlenecek olan isimlerin Genel Merkeze çağrılarak bu isimler içerisinden seçilecek bir ismin atamasının yapılması bekleniyor.

 

Bartın siyasî kulislerinde 4 isim konuşuluyor. Bu isimler ise Kalaycıoğullari Înşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Turhan Kalaycı, Bartın TSO Eski Başkanı ve Toksözler Petrol sahibi İsmail Toksöz, Ak Parti Bartın eski milletvekilli M. Asım Kulak ve mevcut Bartın Kadın Kolları Başkanı Yasemin Dora kurtkaya şeklinde.

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.0915
0.091882020-05-28 21:47:40