Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
YENİ MEVZUATLAR ANLATILDI

Basın İlan Kurumu (BİK) Anadolu Gazete Sahipleri Temsilcisi Mustafa Arslan Bartın’da yerel gazete sahipleri ile bir araya gelerek 1 Ocak 2017’den itibaren yürürlüğe girecek olan Basın İlan Kurumu mevzuat değişikliği hakkında bilgiler verdi.

Okunma: 4168

26.12.2016 17:10

basın ilan kurumu,
Facebook'ta Paylaş

 

Basın İlan Kurumu Anadolu Gazete Sahipleri Temsilcisi Mustafa Arslan beraberinde Basın İlan Kurumu Genel Kurulu Delegesi ve Çorum Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Şevket Erzen, Gazeteciler Konfederasyonu Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Sefa Özdemir’le Bartın’a gelerek gazete sahipleriyle bilgilendirme ve istişare toplantısı gerçekleştirdi.

 

Toplantıya Bartın 74 Haber Gazetesi’ni temsilen Hasan Camcı ve Bülent Bostancı, Halk Gazetesi’ni temsilen Mustafa Ahmet Oktay, Bartın Manşet Gazetesi’ni temsilen Hasan Hacı Bulut, Bartın Hergün Gazetesi’ni temsilen Nihal Çınçın, Bartın Pusula Gazetesi’ni temsilen Güngör Yavuzaslan katıldı.

 

Arslan: “Çözümler üretmeye çalışıyoruz”
 

1 Ocak 2017’den itibaren yürürlüğe girecek olan Basın İlan Kurumu Mevzuat Değişikliği hakkında bilgiler veren Anadolu Gazete Sahipleri Temsilcisi Mustafa Arslan “Türkiye’mizin bütün illerini dolaşarak bu illerimizde bulunan gazetelerimizin sorunlarını dinleyip çözümler üretmeye çalışıyoruz. Bugün de Bartın’dayız. Temel hedeflerimizden biri büyük şehirlerde ki basın ilan gelirlerini Anadolu’ya da yaymaktı ve bunu da büyük ölçüde gerçekleştirdik. Bugün burada Basın İlan Kurumu Mevzuat Değişikliği hakkında bilgiler vermek ve sorunları dinlemek için bir araya geldik.” Dedi.

 

“Sorunları hep birlikte yaşıyoruz”
 

Arslan konuşmasının devamında gazete sahipleri ve çalışanlarının karşılaştıkları her türlü sorunda kendilerine rahatlıkla ulaşabileceğini de ifade ederken, “Bizler tüm çalışmalarımızı sizler için yapıyoruz. Sonuçta bizlerde Anadolu’da gazetecilik yapan birer kardeşiniz. Yani sorunları hep birlikte yaşıyoruz. Bunun için de Konfederasyonumuzla birlikte çözüm üretmek için gecemizi gündüzümüze katarak çalışıyoruz." Diye konuştu.


 

Toplantı, gazete sahipleri ve çalışanların 1 Ocak 2017 tarihinde yürürlüğe girecek olan mevzuat değişikliğine dair sorularının cevaplanmasıyla son buldu.

Etiketler: basın ilan kurumu,
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

10.28493
10.297322020-07-06 15:47:11