Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
YENİ YIL HEDİYENİZ TERARYUMLAR SİZİ BEKLİYOR...

Oğlu için yaptı yarışmada birinci oldu...

Okunma: 931

20.12.2018 09:52

Facebook'ta Paylaş

Oğlu için yaptı yarışmada birinci oldu

 

Bartın ve Çaycuma’da Dünya Alışveriş Merkezi isimli işletmenin sahiplerinden olan Mekine Eroğlu, hobi amaçlı yaptığı Teraryum ile yarışmada birinci oldu.

 

Eroğlu hobi amaçlı Yaptığı Teraryumu sosyal medya hesabında paylaşmasının ardından gelen talepler üzerine yaptığı ürünleri satarak ek gelir sağlamaya başladı.

 

Bir çocuk annesi 27 yaşındaki Mekine Eroğlu, yaklaşık 6 ay önce oğlu için yaptığı uğur böcekli teraryumu sosyal medya hesabından paylaştı. Eroğlu'nun yaptığı teraryum, sosyal medya hesaplarında görenlerin beğenisini topladı ve siparişler almaya başladı.

 

Gelen yoğun talep üzerine Eroğlu, her biri farklı aksesuarlardan oluşan teraryumlar yaparak internet üzerinden satışa sundu ve gelir elde etmeye başladı.

 

Eroğlu; Ürünlerin tamamen kendi tasarımı olduğunu, içerisinde canlı çiçekler bulunduğunu, ve yılbaşına özel siparişler almaya devam ettiğini belirtirken teraryumları sevdiklerine hediye olarak alan birçok takipçim bulunuyor dedi.

 

Teraryum fiyatlarının 50 tl den başladığını belirten Eroğlu, Yalova'da 1 Aralık'ta düzenlenen yarışmada birinci oldum. Bu işi çok severek yapıyorum. Beğenildikçe ve talep gördükçe çok mutlu oluyorum. İnsanlar yeter ki istesinler, ben yaparım dedi.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.15405
0.154562020-05-28 07:00:15