Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
YENİDEN REFAH PARTİSİ BARTIN’DA TEŞKİLATLANIYOR...

Necmettin Erbakan'ın oğlu Dr. Fatih Erbakan'ın Genel Başkanlığında kurulan 'Yeniden Refah Partisi Bartın’da istişare toplantısı gerçekleştirdi.

Okunma: 1213

17.01.2019 15:16

Facebook'ta Paylaş

Necmettin Erbakan'ın oğlu Dr. Fatih Erbakan'ın Genel Başkanlığında kurulan 'Yeniden Refah Partisi Bartın’da istişare toplantısı gerçekleştirdi.

 

Erbakan Vakfı binasında düzenlenen istişare toplantısına Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Zafer Emanetoğlu ve Kurucular Kurulu üyeleri Abdullah Özbey, Mustafa Özdal, Yılmaz Ertural, Nejdet Sarı, Erbakan Vakfı Bartın İl temsilcisi Ramazan Günaydın ve partililer katıldı.

 

İstişare toplantısı selamlama konuşmaları ve temayül yoklaması ile başladı.

 

Toplantıda konuşan Genel Başkan Yardımcısı ve Genel Merkez Kurucular Kurulu üyesi Zafer Emanetoğlu Yeniden Refah Partisi'nin elzem bir ihtiyaçtan dolayı kurulduğunu belirterek, "Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan'ın son 6 yılda tüm Türkiye ve Avrupa'yı bir bakıma baştan sona dolaşması, Milli Görüş davamızın temel prensiplerini ve Erbakan Hocamızın bize vasiyetiyle 'Yaşanabilir bir Türkiye'yi, 'Yeniden büyük Türkiye'yi ve yeni bir dünyayı kurmamızın zorunlu olduğunu anlattığı konferanslarla halkımızın bilinçlendirilmesiyle ortaya çıkan bir ihtiyaçtan doğdu. Yani Yeniden Refah Partisi'ni bir bakıma halkımız kurdu.” dedi.

 

Toplantı, il başkanlığı ve yönetimi için başvuruların yapılması ile sona erdi. İleriki günlerde genel merkezde yapılacak toplantı sonunda İl başkanı be yönetiminin açıklanacağı söylendi.

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.85091
0.85142020-05-28 10:12:13