Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
YERİN 250 METRE ALTINDAN SEVGİLİSİNE SESLENDİ

...

Okunma: 3867

15.10.2018 15:51

madenci, evlilik, evlilik teklifi, yer altında evlilik teklifi, madenci evlilik teklifi, madenciden evlilik teklifi, amasralı madenci, amasra, maden ocağı, tanju korkmaz, sibel yamak
Facebook'ta Paylaş

Amasra maden ocağında çalışan Tanju Korkmaz isimli madenci kız arkadaşına – 250 metrede çektiği video ile sürpriz evlilik teklifi yaptı.

 

Maden işçisi 28 yaşındaki Tanju Korkmaz, kız arkadaşı  Sibel Yamak’a sürpriz bir evlilik teklifi yapmak için kolları sıvadı ve mesai arkadaşlarının da yardımıyla yerin 250 metre altında evlilik teklifi videosu çekti.

 

Madenci Korkmaz çektiği videoda kız arkadaşına, “Sevgili Sibel, şu an sana Amasra maden ocağından sesleniyorum. Unutma ki ben seni yer üstünde sevdiğim kadar yer altında da seviyorum. Bunu buradan görebilirsin. Açıkçası seninle sevgili olmaktan bıktım. Bu mutluluğu ve huzuru seninle ebediyen yaşamak istiyorum. Seni her daim yanımda görmek istiyorum. Sana ömrümü, yüreğimi, kalbimi veriyorum. Sen de bana ömrünü, yüreğini kalbini verebilir misin? Benimle yaşlanmaya var mısın? Bizimkisi bir aşk hikâyesiydi. Ben bu hikâyedeki mutlu sonu görmek istiyorum.  Şimdi sözlerime kulak vermeni istiyorum. Bana bir söz, bir evet demeni istiyorum, Benimle evlenir misin Sibel?” sözleriyle seslendi.

 

Hazırladığı videoyu Zonguldak’ın Çaycuma ilçesi meydanında sevgilisine sürpriz şekilde izleten genç, elinde çiçekle sevgilisine teklifini yineledi.

 

Teklifi kabul eden Sibel Yamak’ta alkışlar eşliğinde ‘evet’ dedi. Gençler daha sonra mutluluklarını dans ederek kutladı.

 

Sevdiği kıza, bu şekilde bir sürpriz yapmak istediğini belirten Korkmaz, “Aklımıza böyle bir fikir geldi. Güzel oldu. İkimiz içinde unutulmayacak bir andı. Teklifimizde kabul edildi. Çok mutluyum” dedi.

 

Etiketler: madenci, evlilik, evlilik teklifi, yer altında evlilik teklifi, madenci evlilik teklifi, madenciden evlilik teklifi, amasralı madenci, amasra, maden ocağı, tanju korkmaz, sibel yamak
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

1.92555
1.926132020-05-28 11:10:12