Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
YIL SONU SERGİSİNİ MİNİK ÖĞRENCİLERLE BİRLİKTE AÇTI

...

Okunma: 3489

30.05.2017 18:37

yılmaz tunç, bartın milletvekili yılmaz tunç, bartın şerife bacı mesleki ve teknik anadolu lisesi, okul öncesi uygulama sınıfı
Facebook'ta Paylaş

 

Bartın Şerife Bacı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Öncesi Uygulama Sınıfının minik öğrencileri tarafından hazırlanan 2016-2017 Eğitim Öğretim Yıl Sonu sergisi AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç’un katılımı ile açıldı. Tunç, açış kurdelasını minik öğrencilerle birlikte kesti.

 

Bartın Şerife Bacı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul öncesi Uygulama Sınıfının minik öğrencileri tarafından hazırlanan  2016-2017 Eğitim Öğretim Yıl Sonu sergisi yoğun katılımla açıldı. Tunç, açış kurdelasını minik öğrencilerle birlikte kesti. Şerife Bacı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Konferans Salonunda gerçekleşen yılsonu sergisine AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, İl Genel Meclis Başkanı Kenan Dursun, Okul Müdürü Şule Akça, Ertuğrul Öztamur Uygulama Sınıfı Öğretmenleri Bingül Şahin ve Şengül Yelmer, öğrenciler ve veliler ile çok sayıda davetli katıldı.

 

Açılışın ardından AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç ve İl Genel Meclis Başkanı Kenan Dursun, sergideki tüm eserleri tek tek inceleyerek, bilgi aldılar. Minikler çalışmalarıyla herkesin takdirini kazandı. 

 

Etiketler: yılmaz tunç, bartın milletvekili yılmaz tunç, bartın şerife bacı mesleki ve teknik anadolu lisesi, okul öncesi uygulama sınıfı
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.0406
0.041032020-05-30 17:55:57