Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
YILDIRIM GURBETÇİLERE TEŞEKKÜR ETTİ

...

Okunma: 2199

15.08.2018 16:59

murat yıldırım, yıldırım, konut, emlak, yatırım, gurbetçi, teşekkür, türkiye, ekonomi, yatırım konut, konut yatırımı, bartın, daire, bartın daire, abamedya
Facebook'ta Paylaş

Konut sektörünün büyümeye devam edeceğini belirten Yıldırım’dan

GURBETÇİLERE VE VATANDAŞLARA “DİK DURUŞ” TEŞEKKÜRÜ

 

Bartın’da emlak sektörünün lider firması Yıldırım Yapı Emlak sahibi Murat Yıldırım Amerika’nın ülkemiz üzerindeki manipülasyon girişimlerinin başarısızlıkla sonuçlanacağına vurgu yaptı. Süreç içerisinde özellikle gurbetçi vatandaşların konut sektörüne ciddi yatırımlar yaptıklarını ve vatandaşlarında ülkemize karşı başlatılan ekonomik yaptırım girişimlerine yönelik dik bir duruş gösterdiklerine değinen Yıldırım, “Birlik ve beraberlik içerisinde büyüyen bir ekonomi ile Türkiye’de büyümeye devam edecek. Konut sektörüne yapılan yatırımlar dün olduğu gibi bugün ve yarında kazandırmaya devam edecek.” dedi.

 

Bartın’da emlak sektörünün öncü ve lider kuruluşu Yıldırım Yapı Emlak sahibi Murat Yıldırım ülkemiz üzerinde oynanmak istenen oyunlardan emlak sektörünün yarınına kadar önemli açıklamalarda bulundu.

 

Bu zorlukları 700-800 yıldır yaşıyoruz

 

Türkiye’nin dört bir yanında vatandaşların Amerika’nın ülkemiz üzerinde ekonomik yaptırım girişimlerinde bulunması karşısında 15 Temmuz’da olduğu gibi birlik ve beraberlik ruhunu ortaya koyduğunu kaydeden Yıldırım, “15 Temmuz’da olduğu gibi yeniden dünyaya gösterdiğimiz bu birliktelik ve kenetleniş dünya üzerinde geniş yankı yarattı. Türkiye son günlerde tüm yaptırımlara karşın dik duruşu ile dünyanın konuştuğu ve örnek gösterdiği bir ülke konumuna geldi. Biliyorsunuz ki Türkiye coğrafi olarak dünya üzerinde çok önemli bir yerde bulunuyor. Bu coğrafyanın vermiş olduğu zorluklar var. Bu zorlukları biz 700-800 yıldır yaşıyoruz. Bulunduğumuz coğrafyanın zorluklarını biliyoruz ve Türkiye olarak adımlarımızı buna göre atıyoruz. Gereğini de yapıyoruz. Amerika’nın söz konusu yaptırım girişimleri Türkiye ekonomisini sarsmaya yönelik ancak Türkiye’yi etkileyecek çok ciddi bir durum söz konusu olmayacaktır. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan bildiğiniz gibi 2008 yılında yaşanan krizin Türkiye’yi teğet geçeğini söylemişti ve gerçektende öyle oldu. 2008 krizi dünyada yaşanan global bir krizdi ancak ülkemiz ekonomisi o krizden etkilenmedi. Amerika’nın dünyada farklı ülkelere karşı ekonomik manipülasyonlarından biri bu defa ülkemizi hedef aldı. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan bu manipülasyonlara karşılık olarak yaptığı açıklamada ülkemiz ekonomisin bu manipülasyonları başarıyla atlatacağını söyledi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bu açıklamalarına bizler canı gönülden inanıyoruz. Toplum olarak da Amerika’nın manipülasyonlarına karşı çok ciddi şekilde refleks gösterdik.” dedi.

 

Dik duruş teşekkürü

 

Gurbetçi vatandaşların Türkiye ekonomisi ve Bartın ekonomisine de çok ciddi katkıda bulunup destek verdiklerinin altını çizen Yıldırım, “Gurbetçi vatandaşlarımız ülkemize yönelik yaptırım ve manipülasyon girişimleri söz konusu iken ekonomimize var güçleriyle destek oluyorlar. Yurt dışında yaşayan gurbetçilerimiz tatillerini vatan topraklarında geçirirken yatırımlarını da ülkemizde yapıyorlar. Birçok gurbetçi vatandaşımız ülkemize tatillerini geçirmek için geldiğinde gayrimenkul sektörüne yatırım yapıp daireler ve iş yerleri satın aldılar. Bu durum piyasaya çok ciddi nakit girişleri sağlıyor. Biz bu birliktelik ile ülkemiz üzerinde oynanmak istenen oyunları atlatacağımıza inanıyoruz. Bugün ki Dolar, Euro ve altın gibi göstergelere baktığımızda da zaten sürecin bizim lehimize döndüğünü söyleyebiliriz. Bu manada hem gurbetçilerimize hem de halkımıza dirayetli duruşlarından dolayı teşekkür etmemiz gerekiyor. Türkiye olarak birlik ve beraberlik içinde olduğumuzda bizi hiçbir gücün yıkamayacağını dünyaya bir kez daha net bir şekilde gösterdik.” dedi.

 

Türkiye büyük hedeflere odaklandı

 

15 Temmuz’da Çanakkale ruhunun yeniden dirildiğini ve Amerika’nın ülkemize karşı başlattığı ekonomik yaptırım girişimleri karşısında bu ruhun yeniden ortaya konulduğunun altını çizerek açıklamasını sürdüren Yıldırım, “15 Temmuz’da biliyorsunuz hem iş dünyasından hem de vatandaşlarımızdan yüz binlerce kişi sokağa çıkarak vatanlarına sahip çıkmanın mücadelesini verdi. Bugünde ülkemizin önde gelen iş adamlarıyla birlikte halkımız yine ülkesine sahip çıkıyor. 15 Temmuz ülkemize yönelik sıkılan bir kurşundu. Bu gün yaşadıklarımızda yine aynı şekilde. Türkiye gerçekten büyük hedeflere odaklandı ve o hedeflere emin adımlarla yürüyor. Büyük hedefleriniz varsa sağdan soldan gelen darbelere aldırmazsınız ve hedeflerinize doğru yürüyüşünüz devam eder. Bizim Türkiye olarak çok güçlü ve dirayetli bir liderimiz var. O liderin dik duruşu ile ülkemiz üzerinde yapılmak istenilen ekonomik darbeleri de atlatıyoruz ve hedefimize ilerlemeye devam ediyoruz. Şunu çok net bir şekilde ifade etmek gerekir ki ülkemiz ve Bartın halkı bu yaptırım ve ekonomik darbelere aldırmıyor. Emlak sektöründe ki hareketlilik aynı şekilde devam ediyor. Bu da gösteriyor ki birlik ve beraberlik içerisinde büyüyen bir ekonomi ile Türkiye’de büyümeye devam edecek.” diye konuştu.

 

En garanti yatırım konut

 

Yıldırım açıklamasının son bölümünde konut sektörünün en garanti yatırım olduğunu ve yatırımcısına kazandırmaya devam edeceğini de belirterek, “Biz Türkiye olarak coğrafi anlamda çok kritik bir bölgede yer alıyor olmamızın yanı sıra genç bir nüfusa sahibiz. Dünya bu yüzden ülkemizi bir tehdit olarak görüyor.  Son yıllarda güçlenmeye ve gücüne güç katmaya devam eden ekonomimizi de bir tehdit olarak görüyorlar. Nüfus potansiyelimiz artarken Türkiye’de ki konut ve diğer sektörlerdeki hacimde artıyor. Konut sektörüne yatırım her koşulda artıyor çünkü ihtiyaç söz konusu. Gençlerimiz, yetişkinler ve tüm yatırımcılar konuta yapılan yatırımın en garanti yatırım olduğunu biliyorlar. Bu nedenle de konut sektörü bir lokomotif görevi görüyor. Ayrıca konut sektörü garanti bir sektör olduğu gibi yatırımcısına da kazandıran bir sektör. İnşaat sektörü kendi hızından çok bir şey kaybetmeden büyümeye de devam edecektir. Bu anlamda gençlerimizi, ev sahibi olmak isteyen vatandaşlarımızı ve yatırımcıları garantisi en yüksek olan konut sektörüne yatırım yapmaya davet ediyoruz.” dedi.

 

Etiketler: murat yıldırım, yıldırım, konut, emlak, yatırım, gurbetçi, teşekkür, türkiye, ekonomi, yatırım konut, konut yatırımı, bartın, daire, bartın daire, abamedya
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.04132
0.041762020-05-31 12:13:15