Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
YILDIRIM: HEPİMİZ MİLLETİMİZ İÇİN SEFERBER OLACAĞIZ

Okunma: 178

29.06.2018 18:08

Facebook'ta Paylaş

Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Murat Yıldırım Bartın Halkına teşekkür etti

 

Ak Parti Bartın Milletvekili Aday Adayı Murat Yıldırım, yaptığı Basın Açıklaması ile 24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yüzde 60.5 oy veren Bartın halkına şükranlarını sundu.

 

24 Haziran seçimleri öncesinde Ak Parti'den Bartın'da Milletvekili Aday Adaylığına başvuran Murat Yıldırım, seçimlerin sona ermesinin sonrasında açıklamada bulundu. Yıldırım, 24 Haziran seçimlerinde Bartın il genelinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın büyü bir zaferle çıktığını hatırlattı. Yıldırım, şunları söyledi.

 

"Bizler milletvekili Aday Adaylığı sürecinde partimiz için olağanüstü çaba sarf ettik. Daha sonra milletvekili adaylıkları Sayın Yılmaz Tunç ve Yaşar Arslan'a verildi. Bu kararın verilmesinden sonra ben yılmadan usanmadan partimizin adayları ile gece gündüz demeden hiç bir kırgınlık olmadan canla başla çalıştık. Bu çalışmalarımızın soncunda Bartın halkı da bize gerekli teveccühü göstererek, yüksek bir oy verdi ve partimizi de Bartın'da 1'inci yaptı.

 

Millet olarak kendi geleceğimiz için kaderimizi tayin ettik. İşte batıyı görüyorsunuz, haçlı zihniyetini görüyorsunuz. Türkiye artık kendi iradesiyle hareket ediyor. Onlara göre, Türkiye haddini aştı, çünkü onlar ipi elinde olan bir Türkiye biliyorlardı, sürekli onlara muhtaç onların istediği gibi hareket eden güçsüz bir Türkiye istiyorlardı. Türkiye artık o ipi kopardı. Onlar hep eski Türkiye’de kaldı. İMF’nin kapılarında borç para alabilmek için kırk takla atan, memurunun maaşını ödeyemeyen, dışarıdan yönetilen bir Türkiye yok. Milletin iradesi dışında başka irade tanımayan o darbeci zihniyete karşı göğsünü siper eden liderimiz, yöneticilerimiz ve halkımız var. Bu millet küllerinden yeniden doğdu. Bu millet inançları ile yeniden bir bağ kurdu. Osmanlının torunu olduğu hatırladı ve kendine geldi. Bu millet onların beklediği gibi uşaklık yapmayacak. Bu millet kendi ürettikleri ile bölgesinde söz sahibi olacak. Nerede bir mağdur var ise umudu olacak bir Türkiye’si olacak. Bunun için size ne kadar teşekkür etsek azdır. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a Bartın Halkımız 74 bin oy vererek yeni bir tarihe imza attı. Oy veren vermeyen herkesten Allah razı olsun. Son olarak şunu söylemek istiyorum; Hepimiz milletimiz için seferber olacağız” diye konuştu.

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.61577
0.616232020-05-28 04:15:40