Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
YILDIRIM PERFORMANSI

AK Parti Milletvekili Aday Adayı Murat Yıldırım performansı ile adından söz ettiriyor...

Okunma: 2653

01.05.2018 19:26

murat yıldırım, bartın, milletvekili, aday adayı, bartın tv, bartın haberleri, ak parti, 24 haziran, seçim, genel seçim
Facebook'ta Paylaş

Yıldırım Kozcağız ve Hasankadı’da

 

24 Haziran Milletvekilliği seçimleri için Ak Parti’den Milletvekili Aday Adayı olan Murat Yıldırım, Kozcağız ve Hasankadı Beldelerine giderek, gençlerle ve vatandaşlarla bir araya geldi.

 

Ak Parti’ye başvuran aday adaylarının içinde en genç olarak dikkat çeken Murat Yıldırım, Temayül yoklaması öncesinde çalışmalarına hız verdi. Gittiği bölgelerde büyük bir teveccüh ile karşılanan Murat Yıldırım’a Bartın’lı gençlerin de yanında ayrılmadıkları ve destek verdikleri görüldü.

 

Kozcağız Ajandamızda

 

Teşkilat üyelerini ziyaret için Kozcağız Beldesini ziyaret eden Murat Yıldırım, burada Kozcağız Belde Başkanı Murşit Açıkgöz, Kadın Kolları Başkanı Arzu Yazıcı Pehlivan ve Gençlik Kolları Başkanı Ergün Gökkaya’yı ziyaret ederek, kandillerini kutladı. Yıldırım, Burada Açıkgöz’le yaptığı konuşmada, Kozcağız Beldesinin Ajandasında yer aldığını söyledi. Yıldırım, “Kozcağız bizim için çok önemlidir. Bunun herkes tarafından bilinmesini isterim. Biz çalıştıkça Kozcağız’ımız büyüyecek gelişecektir. Bu noktada üzerimize ne düşüyorsa yapmaya hazırız.”dedi.

 

 

Yıldırım: Kozcağız, Bölgemiz için lokomotif görev üstlenmektedir

 

Daha sonra Yıldırım, Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman’ı makamında ziyaret etti. Daha sonra çay bahçesinde gençlerle bir araya gelerek önemli mesajlar verdi. Yıldırım, Kozcağız’ın Belde olarak büyük bir potansiyele sahip olduğunu belirterek, “Kozcağız Beldemizin istekleri ve arzularının büyük olmasını takdirle karşılıyorum. Çünkü Kozcağızımızın bölgemiz için adeta lokomotiv görev üstlenmektedir. Son dönemlerde hükümetimizin Beldemize yaptığı yatırımlar azımsanmayacak kadar çok fazladır. Özellikle Kozcağız Barajı ve kışla sel kapanı hızlı bir şekilde tamamlanma hatta su tutma seviyesine gelmiştir. Bu kadar yatırımı buraya kazandırılmasında Sayın Ak Parti Milletvekilimiz Yılmaz Tunç’un önemli katkıları vardır. Kendisine buradan teşekkür etmek istiyorum. Bundan sonrada bölgemizin gelişmesi ve kalkınması için hep birlikte çalışacağız. Hep birlikte bunu başaracağız. Bizlere destek veren özellikle genç arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.”dedi.

 

Sen ben değil, biz olacağız

 

Milletvekili Aday Adayı Murat Yıldırım daha sonra Hasankadı Belediye Başkanı Zeki Erdoğan’ı makamında ziyaret ederek, karşılıklı görüş alışverişinde bulundu. Yıldırım, Hasankadı Belde Belediyesinin önemli çalışmalar yaptığının altını çizerek, “Hasankadı’mızın hak ettiği yere gelebilmesi için sayın başkanımız Zeki Erdoğan elinden geleni yapmaktadır. Bu da bizlere çok mutlu ediyor. Gençlerin önünü açacak projeleri yaptığını da biliyoruz. Ve kendisine bütün genç arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum. En nihayetinde sen ben vurgusu değil, biz olmak zorundayız. Birlik ve beraberliğin aşamayacağı sorun olmaz. Allah bize Bartın’da Milletvekili olmayı nasip ederse, toplumun her kesimiyle istişare halinde bulunarak, sorunları ortak akıl ile çözmeyi hedeflemekteyiz. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde Ülkemizi ve Bartın’ımızı 2023 hedeflerine ulaştırmak için canla başla çalışacağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.”dedi.

 

Etiketler: murat yıldırım, bartın, milletvekili, aday adayı, bartın tv, bartın haberleri, ak parti, 24 haziran, seçim, genel seçim
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.04058
0.041032020-06-03 02:47:56