Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
YILDIRIM: “SIKILMADIK EL BIRAKMADIK”

...

Okunma: 3126

29.04.2017 19:30

murat yıldırım, ak parti il başkan yardımcısı murat yıldırım, referandum, referandum bartın,
Facebook'ta Paylaş

 

16 Nisan referandumunda Türkiye ortalamasının üzerinde evet oyunun çıktığı Bartın’da ki çalışmaları değerlendiren AK Parti İl Başkan Yardımcısı ve Tanıtım Medya Başkanı Murat Yıldırım, tüm teşkilat mensuplarıyla sahada gayretli çalışmalar gerçekleştirdiklerinin altını çizip sıkılmadık el bırakmadıklarını söyledi.

 

16 Nisan 2017 Pazar günü gerçekleşen ve Türkiye genelinde olduğu gibi dünyanın da sonuçlarını merakla beklediği Anayasa Değişikliği Halk Oylamasından ‘evet’ sonucu çıktı. Türkiye genelinde evet oranı yüzde 51,41 olurken Bartın’da ise Türkiye ortalamasının üzerinde yüzde 56,03 oranında evet çıktı. 

 

AK Parti İl Başkan Yardımcısı ve Tanıtım Medya Başkanı Murat Yıldırım Bartın genelinde başarı ile sonuçlanan referandum hakkında açıklamalarda bulunurken 16 Nisan tarihine kadar gidilmedik köy, sıkılmadık el bırakmadıklarını söyledi.

 

Mektupları tek tek elden ulaştırdık

 

AK Parti Bartın İl Başkanlığı tarafından hazırlanan program kapsamında gece gündüz demeden çalıştıklarını, vatandaşlara halk oylamasının neler getireceğini ve neden evet denilmesi gerektiğini anlattıklarını kaydeden İl Başkan Yardımcısı ve Tanıtım Medya Başkanı Murat Yıldırım, “AK Parti İl Başkanlığı olarak yoğun bir program hazırladık. Medya ve tanıtım anlamında hazırlıklar yapıp, evet oyunun önemini vatandaşlarımıza tek tek anlattık. Genel Merkezimiz tarafından hazırlanan broşürleri ve kitapçıkları köy köy, mahalle mahalle dağıttık. Tabii Sayın Başbakanımızın gençlere yazdığı mektupları da gençlerimize kapı kapı dolaşarak elden ulaştırdık. Gençlik Kollarımız tüm üyeleriyle birlikte bu konuda yoğun çaba gösterdi. Mektupları tek tek ve elden olmak üzere sahiplerine ulaştırdı.” Dedi.

 

Kadın kollarımız ev toplantılarıyla fark yarattı

 

Referandum çalışmalarında Kadın Kolları teşkilatının da çok etkin bir şekilde görev aldığını kaydeden İl Başkan Yardımcısı Yıldırım, “Kadın Kolları Teşkilat mensuplarımız da özellikle ev toplantılarıyla halkımıza referandumdan çıkacak evet sonucunun önemini anlattılar. Bu ev toplantıları geniş katılımlarla gerçekleşirken Kadın Kollarımız ev toplantılarıyla fark yarattılar. Her evde referandumun önemini, evet kararının önemini vatandaşlarımıza bire bir anlattılar. Bizler de her akşam köy ve mahallelerimizde toplantılar yaptık.” Şeklinde konuştu.

 

Türkiye siyasi kaoslar yaşanmadan istikrara odaklanacak

 

Milletvekili Yılmaz Tunç ve İl Başkanı Hüseyin Manav’ın yoğun temposunun teşkilatın da heyecanla çalışmasını sağladığına dikkat çeken Yıldırım, “Halkımız bu sürecin sonunda 16 Nisan’da sandığa giderek, kararını evetten yana kullandı.  İnşallah bu karar ülkemiz ve milletimiz için hayırlara vesile olacak. Türkiye geleceğe çok daha emin adımlarla ilerleyecek. Ülkemiz siyasi kaoslara yer verilmeden istikrara odaklanacak. Güçlenen ve sürekli istikrarın sağlandığı güzel ülkemizin güzel insanları da daha mutlu yarınlar yaşayacak. ” Dedi. 

Etiketler: murat yıldırım, ak parti il başkan yardımcısı murat yıldırım, referandum, referandum bartın,
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.26569
0.2662019-09-19 05:01:54