Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
YILMAZ TUNÇ: "TEŞEKKÜRLER BARTIN"

Okunma: 2289

25.06.2018 02:58

Facebook'ta Paylaş

Ak Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç Zafer kutlamalarında yaptığı konuşmada “her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bu zafer hepimizin zaferidir.  21 Mayıs’tan bu güne kadar gecesini gündüzüne katarak çalışan tüm teşkilat üyelerimize, il ilçe yönetimlerimize, belde yönetimlerimize, kadın kollarımıza, gençlik kollarımıza, mahalle temsilcilerimize, Ak Parti’ye gönül veren, sayın Cumhurbaşkanımıza gönül veren herkesin zaferidir.

 

Ramazan ayında yılmadan usanmadan bizimle birlikte oldunuz, bizlere destek oldunuz size ne kadar teşekkür etsek azdır. Şu anki sonuçlara göre hem Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde hem Cumhur İttifakı olarak Türkiye ortalamasının üzerinde oy aldık. Bu başarı hepimizin başarısıdır. Bu başarı en küçüğümüzden en büyüğümüze Ak Partiye gönül verenlerin başarısıdır.

 

Şu anki verilere göre 2-0 sıfır yapmayı 750 oyla kaybettik ama yurtdışı oyları sayılınca bu aradaki farkın kaybolacağını düşünüyorum ve Ak Parti 2- 0 yapmaya çok yakın. Yarın yurt dışı oylarının sayımı yapıldıktan sonra inşallah 2-0 yaparak Bartın’da tarihi bir zafere imza atacağız.

 

Şu anda bu zafer Türkiye’nin ve Dünya’nın her bir yerinde kutlanıyor. Ak Parti’nin kaybetmesi için ellerinden geleni yapmaya çalıştılar. Patates fiyatlarını bile 4-5 liraya kadar yükselttiler. Doları Euro’yu yükseltiler. Ama yılmadık usanmadık ülkemizin istikrarı için bu seçimi hep beraber kazandık. Bartın’ımıza 6 milyarlık yatırım yaptık, şimdi ise yeni yatırımlara yeni projelere başlama zamanı Bartı’nı  Batı Karadeniz’in yıldızı yapmaya devam edeceğiz.

 

Yurtdışı oyları ile birlikte inşallah 2-0 yaparsak Bartın için durmak yok yola devam diyoruz”. Dedi.

 

Daha sonra kutlamalar havai fişek gösterileri, konvoy ve Bartın sokaklarında zafer yürüyüşü ile devam etti.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.09927
0.099762019-05-20 22:14:02