Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
YÖNETİM LİSTESİNİ GENEL MERKEZ ONAYLADI...

İl Başkanı Kasapoğlu yerel seçimlere yönelikte açıklamalarda bulunarak, “Bartın merkez, ilçeler ve beldelerde güçlü adaylarla yerel seçimlere gireceğiz.

Okunma: 963

07.11.2018 13:26

Facebook'ta Paylaş

Bartın İYİ Parti İl Başkanlığı  Yönetim Kurulu Listesi Genel Merkez tarafından onaylandı. Mehmet Kasapoğlu’nun İl Başkanlığı görevi geçtiğimiz aylarda Genel Merkezce kendisine tebliğ edilmişti. İl Başkanı Kasapoğlu tarafından oluşturulan İl Yönetim Kurulu listesinin de onaylanmasının ardından İYİ Parti Bartın’da yerel seçim hazırlıklarını hızlandıracak.

 

İl Başkanı Mehmet Kasapoğlu yönetim kurulu listesinin genel merkezce onaylanması ve yerel seçimlere yönelik yaptığı açıklamada, “Bize verilen İl Başkanlığı görevinin ardından İl Yönetim Kurulumuzu oluşturmak adına bir çalışma yaptık. Seçkin, Bartın siyasetine yön verebilecek, bilgi ve tecrübe sahibi, cesur yürekli arkadaşlarımız ve  kardeşlerimizden oluşan yönetim kurulu listemiz Genel Merkezimiz tarafından onaylandı. Bartın ve ülkemiz için iyi bir yolculuğumuzda böylece başlamış oldu. Ben İYİ Parti İl Yönetim listemizde yer alan tüm arkadaşlarıma, kardeşlerime hayırlı ve uğurlu olsun diyorum. Birlikte Bartın’ı, ülkemizi ve partimizi iyi noktalara taşımak için elimizden geleni yapacağız.” dedi.

 

İl Başkanı Kasapoğlu yerel seçimlere yönelikte açıklamalarda bulunarak, “Bartın merkez, ilçeler ve beldelerde güçlü adaylarla yerel seçimlere gireceğiz. 24 Haziran genel seçimlerinde İYİ Parti farkı Türkiye’de olduğu gibi güzide şehrimiz Bartın’da da hissedildi. Biz bu farkı ve başarıyı çok daha ileriye taşımanın gayreti içinde olacağız. Ülkemize faydalı olabilmek için milletimizden güç aldık. Yine onlardan alacağımız güç ile yerelde de İYİ Parti farkını ortaya koyacağız. Milletimizin İYİ Parti’ye olan teveccühlerini 2019 yılının Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlerde bir kez daha ve çok üst seviyelerde göreceğimize olan inancımız tamdır. Bartın’ı ilçeleri ve beldeleriyle çok daha ileriye taşımak, sorunları çözmek adına yerel seçimlerde göreve talip olacağız.” şeklinde konuştu.

 

İYİ Parti Bartın Yönetim Kurulu Listesi Mehmet Kasapoğlu, Ömer Kemik, Semih Sargın, Mehmet Karaman, Ali Menteş, Rüştü Kılıç, İlkay Karadeniz, Berat Akman, Mustafa Dinçer, Fatma Sinem Özüoklu, Levent Toprak, Ergün Güngör, Ceyda Sargın, Hasan Ümit Mamatoğlu, Metin Özyıldız, Ümit Öznazik, Dursun Kaynarca ve Simge Güney’den oluştu.

 

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.14103
0.141522020-05-28 09:51:08