Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
YURTBAY'DAN AYAKKABICILAR VE SAYACILAR DERNEĞİ ZİYARETİ

...

Okunma: 3316

09.03.2018 15:25

ünal yurtbay, saadet partisi, fikret ercan, yaşar sinoplu, ayakkabacılar, sayacılar, dernek, necati sandıkcı, bartın haber, bartın tv
Facebook'ta Paylaş

Ünal Yurtbay'dan Ayakkabıcılar ve Sayacılar Derneği'ne Ziyaret
 
 
Saadet Partisi Bartın İl Başkanı Ünal Yurtbay, beraberinde İl Başkan Yardımcıları Fikret Ercan ve Yaşar Sinoplu ile birlikte Ayakkabıcılar ve Sayacılar Derneği Başkanı Necati Sandıkcı'ya ziyerette bulundu.
 
 
Ortağı Ali Karaduman ile birlikte atılım sanayi sitesinde, saya ve ayakkabı üreterek Bartın'ın kalkınmasında önemli bir rol oynayan Necati Sandıkcı'ya işlerinde kolaylık ve bereket dileyen Yurtbay, "Cemre saya olarak Bartın'da 50 kişilik bir istihdam sağlandı. Bu durum bizleri çok sevindirdi. Üretim yapan ve  kar eden kuruluşların satışa çıktığı şu günlerde, üretimin içinde olmaktan ziyadesiyle mutlu olduk. Günümüzde üretici desteklenmeli ve teşvik edilmelidir. Kalkınmış bir ülke olmak istiyorsak üretim şart. Bizim başka Türkiye'miz yok. Üretirsek güçlü oluruz." dedi.
 
 
Cemre saya yetkilileri Necati Sandıkcı ve Ali Karaduman bu ziyeretten duydukları memnuniyeti dile getirerek "Kıymetli yöneticiler üretime önem veriyorlar. İyi yönleriyle üretimi, zor yönleriyle üreticiyi konuştuk, sohbet ettik. Saadet Partisi'ne nazik ziyaretinden dolayı teşekkür ediyor, başarılar diliyoruz." dediler.

Etiketler: ünal yurtbay, saadet partisi, fikret ercan, yaşar sinoplu, ayakkabacılar, sayacılar, dernek, necati sandıkcı, bartın haber, bartın tv
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

1.22864
1.229082020-05-28 03:49:27