Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
YURTBAY SERAMİK BAŞOL TİCARET MAĞAZASI

Yurtbay Seramik ürünlerinin yanı sıra yapı market ürünlerinin satışının gerçekleşeceği Başol Ticaret, Devlet Hastanesi altı yaşam park karşısında ki adresinde hizmete başladı. Yurtbay Seramik Başol Ticaret Mağazasının açılışı görkemli bir törenle gerçekleşti.

Okunma: 9648

28.04.2017 18:41

yurtbay seramik, başol ticaret, bartın başol ticaret mağaza açılış
Facebook'ta Paylaş

 

Yurtbay Seramik, Başol Ticaret ile Bartın’da Devlet Hastanesi altı yaşam park karşısında ki adresinde hizmete girdi. Başol Ticaret Showroom Mağazasının açılış törenine Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Halil Balık, Müstakil İş Adamları Derneği Bartın Şubesi Başkanı Muhammet Aksoy, Abdipaşa Belediye Başkanı Yaşar Dönmez, İl Müftüsü Mahmut Gündüz, Yurtbay Seramik Temsilcisi Kemal Saygı, Çanakçılar Seramik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sezai Çanakcı, Ece Seramik Sahibi İbrahim Ece, işadamları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Şaban Başol’dan teşekkür

 

Açılış töreninde konuşan Başol Ticaret Sahibi Şaban Başol, Bartın’a yeni ve kaliteli markaları kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade ederken kendilerini yalnız bırakmayan tüm davetlilere teşekkür etti.

 

Çanakcı: “Duygulandım ve Gururlandım”

 

Çanakcılar Seramik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sezai Çanakcı da konuşmasında Başol Ticaret’in ticaret hayatında çok önemli bir noktaya geldiğine değinip, “Bugün buraya çok güzel bir hizmete şahit olmak amacıyla geldik. Ben Şaban Bey’in babasını 1974’ten tanıyorum. O zamanlar Abdipaşa’da bu ticareti yapıyorlardı. Biz de o zaman seramikten önceki üretimimiz olan hela taşlarını yapıp satıyorduk. Çok iyi ve gayretli bir insandı. O zamandan bu zamana baktığımızda ve o günkü şartları göz önüne aldığımızda bugün gelinen tablodan insan gurur duyuyor. Ülkemizde ve memleketimizde böyle firmaların birinci kuşaktan ikinci kuşağa, ikinci kuşaktan üçüncü kuşağa sağlıklı bir şekilde geçmesi gerekiyor ve ilerleme de ancak bu şekilde oluyor. Ben bugün 1974’deki dükkânı görüp burayı gördüğümde çok duygulandım ve gururlandım. Firmasını buralara getirdiği için Şaban Bey ve kardeşlerine de çok teşekkür ediyorum.” Dedi.

 

Ece: “1980’lı yıllardan tanışıyoruz”

 

Ece Seramik sahibi İbrahim Ece de Başol Ailesine ticari hayatlarında başarılar dileyip, “Böyle bir işletmeyi Bartın’a kazandırdıkları için Başol Ailesine en içten şükranlarımı sunuyorum. Bizler de Başol Ailesi ile 1980’lı yıllardan tanışıyoruz yani ticaretimiz o yıllara dayanıyor. Bundan sonraki ticari hayatlarının daha da başarılı olmasını temenni ediyorum.” Dedi.

 

Saygı: “Başol ailesine teşekkürlerimizi sunuyoruz”

 

Yurtbay Seramik Temsilcisi Kemal Saygı da Yurtbay Seramik ailesi olarak açılışı yapılan bayileri desteklemenin mutluluğu ve gururunu yaşadıklarını kaydedip, “Sayın Zeki Yurtbay önderliğinde Zonguldak’ta tuğla, kiremit üretimiyle başlayan girişim serüveninin bir parçası olmaktan çok mutluyuz. Hem bölgemize hem de ülkemize büyük katkılar sağlamakta olan bu önemli girişim serüveni 1995 yılında Eskişehir’de Yurtbay Seramik Fabrikasının kuruluşuyla ulusal bir nitelik kazanarak bugünkü üstlenmiş olduğumuz vizyon, misyon anlayışımız hususuna güç ve ivme kazandırmıştır. Son 1 yıl içerisinde 7 bin metrekareden fazla showroom alanı düzenlemesiyle yatırımlarına ivme kazandırmayı hedefleyen Yurtbay Seramik ailesi olarak bugün burada bayimizi desteklemenin mutluluğu ve gururunu yaşıyoruz. Bu bilinçle kaliteden ödün vermeyen anlayışımız, doğadan sanata mottomuz ile güvenilir ve estetik yüzey çözümlerini, tüketicilerimize sunmanın haklı gururu içerisindeyiz. Kurulmuş olduğumuz 1995 yılından bu yana her zaman tüketicimizle gönül bağı kurmaya çalışıyor, müşteri memnuniyeti ilkemizden ödün vermeden her geçen gün yatırımlarımızı geliştirerek bölgemize, ülkemize katkı sağlamayı hedefliyoruz. Bu noktada Yurtbay Seramik Ailesi olarak Başol Ticaret ile başlamış olduğumuz güven ve kalite esasına dayalı işbirliğimizden onur duyduğumuzu söylemek istiyorum. Bizim de yola çıkma noktasında her zaman desteklerini gördüğümüz başta Şaban Başol, İsmail Başol ve Seyfettin Başol olmak üzere tüm Başol Ailesi ve tüm fertlerine teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bu işbirliğimizin Bartın’a, ülkemize ve Yurtbay Seramik Ailesine, Başol Ailesine hayırlı uğurlu ve bol bereketli olmasını diliyoruz.” Şeklinde konuştu.

 

Başkan Akın: “Bartın’a değer katıyor”

 

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın da açılışı yapılan mağazanın Bartın’a değer kattığını belirterek, “Üretmeden tüketmek olmuyor. Üretmek gerekiyor, sadece üretmek de yetmiyor pazarlamak da gerekiyor. Bölgemizde biz Zonguldak, Karabük ve Bartın fiziki olarak ayrıldık ama tüm bağlarımız devam ediyor. Baktığımızda bölgeyi ayrılmış değil bir görüyoruz. Bölgemizdeki tüm iş adamlarının kendilerini ve ürünlerini tüm Türkiye’ye tanıtmaları, bunun yanı sıra yurt dışına gittiğimizde ürünlerini görmek bizleri sevindiriyor. Bu önemli bir şey. Üretmeden tüketmek olmuyor. Tabi pazarlama olmadan da bu iş olmuyor. Her şeyi üretebilirsiniz ama pazarlayamazsanız elinizde kalabilir. Yurtbay Seramik üretiyor, hem de çok kaliteli bir şekilde üretip dünyaya satıyor. Bu bölgede de Başol satıyor. Başol kardeşlerimizi çok yakından tanırız. Bu işyerinde çalışanlarıyla beraber bereketli, mutluluk içinde çalışmak nasip olsun kendilerine. Bu güzel iş yerleri gerçekten Bartın’a değer katıyor. Bunu samimi olarak söylüyorum değer katıyor. Bu iş yeri ferah ve oldukça güzel bir yer. Bölgemize Bartın’a değer katıyor. Bu tür yerlerin daha çok açılmasını diliyorum. Allah bu devlete ve bu millete zeval vermesin diliyorum. Açılışı yapılacak bu iş yeri sahiplerine ve çalışanlarına hayırlı uğurlu olsun.” dedi.

 

Konuşmaların sonrasında İl Müftüsü Mahmut Gündüz tarafından okunan duaların ardından açılış kurdelesi protokol üyeleri ve mağaza sahiplerince kesildi. Daha sonra davetliler Başol Ticaret Showroom Mağazasını gezerek satışı gerçekleşen ürün ve hizmetler hakkında bilgiler aldılar.

 

Bizlerde ABA Grup, Bartın TV ve Bartın 74 Haber Gazetesi ailesi adına açılışı yapılarak hizmete giren Başol Ticaret Showroom Mağazasına hayırlı ve bol kazançlar, ticaret hayatında da başarılarının devamını diliyoruz.

Etiketler: yurtbay seramik, başol ticaret, bartın başol ticaret mağaza açılış
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.18365
0.184032020-05-28 20:49:53