Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
YUSUF ALDATMAZ'A 1. YIL KUTLAMASI...

Merkez İlçe Başkanı Aldatmaz’dan 1.yıl kutlaması.

Okunma: 1173

08.11.2018 15:00

Facebook'ta Paylaş

Merkez İlçe Başkanı Aldatmaz’dan 1.yıl kutlaması.

 

5 Kasım 2017 yılında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oluru ile AK Parti Bartın Merkez 6. Olağan İlçe Kongresi’nde Merkez İlçe Başkanlığı’na seçilen Yusuf Ziya Aldatmaz, Merkez İlçe Başkanlığı görevinin birinci yılını pasta keserek kutladı. Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyelerininde hazır bulunduğu kutlamaya AK Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı ve İl Başkan Yardımcısı Adem Görünmez katıldı. 

 

Birinci yılını geride bırakıyorum

 

Kutlama sonrası değerlendirmelerde bulunan Aldatmaz; “Kuruluş amacı halka ve millete hizmet etmek olan AK Parti milletin partisi olarak milletle büyüdü. AK Parti kurulduğu günden bu güne kendisini millete adamış ak kadrolarıyla ülkemizde hayal bile edilemeyen yeniliklere ve reformlara imzalar atmıştır. AK Parti teşkilatı olarak ilk günkü heyecan, azim ve inançla hizmet etme sorumluluğunun idraki içerisinde çalışmaya devam ediyoruz. Böyle bir partinin mensubu olmaktan, bu partide görev almaktan büyük onur ve gurur duyuyorum. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından Merkez İlçe Başkanlığı görevinin bana tebliğ edilişinin birinci yılını geride bırakıyorum. Bu önemli günde Merkez İlçe Yönetim Başkanlığına seçilmemizin 1.yılını İl Başkanımız Turhan Kalaycı, İl Başkan Yardımcımız Adem Görünmez ve Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyelerimizle birlikte pasta keserek kutladık. Herkese teşekkür ediyorum” dedi. 

 

Başarılar diliyorum

 

Aldatmaz’ın konuşmasının akabinde değerlendirmelerde bulunan AK Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı; “14 Ağustos 2001 yılında çıktığımız ülkemize ve milletimize hizmet yolunda AK Parti ailesi olarak 17. yılımızı geride bıraktık. Kurulduğu günden beri parti teşkilatlarında görev alan tüm partililere teşekkür ediyorum. Tüm farklılıklarını bir kenara bırakmak suretiyle bürokraside, sivil toplum kuruluşlarında, ulusal ve uluslararası organizasyonlarda birlikte çalıştığımız tüm arkadaşlarımıza şükranlarımı sunuyorum. Bugün AK Parti Bartın Merkez İlçe Başkanımız Sayın Yusuf Ziya Aldatmaz’ın göreve gelişinin birinci yılını kutluyoruz. Sayın Başkanımızı ve yönetimini tebrik ediyorum. Bundan sonraki süreçte de kendisine ve yönetimine başarılar diliyorum” diye konuştu.

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.14402
0.144452020-05-30 17:05:43