Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
BU NE SORUMSUZLUK!!!

VİDEO HABER - VİDEO HABER - VİDEO HABER

Okunma: 6416

07.08.2017 17:47

bartın, taş oacağı, hayalet kamyon, kamyon, trafik, kontrol, park lambası, sinyal, fren lambası, bartın, inkumu, boğaz, taş ocağı
Facebook'ta Paylaş

Bartın İnkumu yolunda görüntülenen bir kamyon bu kadar da olmaz dedirtti.

 

Arka bölümünde park lambaları, fren lambaları ve sinyal lambaları olmadan yola çıkan kamyon adeta bir faciaya davetiyede bulundu.

 

Bartın’dan Boğaz istikametine seyir halinde olan bir vatandaşın önünde seyir halinde olan kamyonu son anda fark etmesi üzerine faciadan dönülürken o anlar cep telefonu kamerası ile görüntülendi.

 

Görüntülerde park lambaları, fren lambaları ve sinyal lambalarının olmadığı anlaşılan kamyonun arka kısmında uyarıcı bir levha dahi bulundurmadan nasıl trafiğe çıktığı ise merak konusu.

 

Video görüntülerde Bartın-Boğaz mevkiinde seyir halinde olan kamyonun Boğaz-İnkumu yol ayrımına gelmeden taş ocağı çalışmalarının yürütüldüğü tesise dönüş yaptığı görülüyor.

 

Her gün binlerce aracın kullandığı İnkumu ve Boğaz yolunda çekilen bu görüntüler denetimlerin yeterli olup olmadığı sorusunu da akıllara getirdi.

 

Taş ocağında çalışan kamyonların park, fren ve sinyal lambaları olmadan trafiğe nasıl çıktıkları merak edilirken bir diğer şikayet konusu da taş ocağında çalışan kamyonların gece vakitlerinde aşırı yükle trafiğe çıkmaları.

 

İnkumu yolunu sürekli kullanan vatandaşların şikayetlerine göre taş ocağında çalışan ve taş taşıyan kamyonlar özellikle gece saatlerinde aşırı yükleme ile Bartın istikametine seyir ediyorlar.

 

Kamyonlardaki aşırı yüklemeden dolayı zaman zaman kaya parçalarının da yola düştüğünü kaydeden vatandaşlar, “İnsan hayatı bu kadar ucuz olmamalı. Denetimler sıklaştırılmalı. Fazlaca doldurulan kamyonların kasalarından düşen taşlar yüzünden kaza riski yaşıyoruz. Ayrıca gece vakitlerinde yola düşen bu büyük taş parçaları arkadan gelen sürücüler için ciddi manada tehdit oluşturuyor. Sırf bu yüzden yaşanacak bir kazada oluşacak can kaybını bu işin sorumluları nasıl öderler?” diyerek düşüncelerini ifade ettiler.

Etiketler: bartın, taş oacağı, hayalet kamyon, kamyon, trafik, kontrol, park lambası, sinyal, fren lambası, bartın, inkumu, boğaz, taş ocağı
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.004
0.004582021-05-12 04:10:11