Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
İKBAL TURİZM KASTAMONU'DA

İkbal Turizm, Bartın ve Karabük’ten sonra Kastamonu’da şube açarak hizmet ağını genişletti.

Okunma: 4579

21.08.2017 20:06

ikbal turizm, kastamonu, umre kastamonu, karabük, bartın, kastamonu ikbal, umre bartın, umre karabük, metin atik, ikbal metin atik, umre kafilesi, ramazanda umre, umre ramazan
Facebook'ta Paylaş

Bartın’da ve Karabük’te Umre Organizasyonlarında adından çokça söz ettiren, herkesi umreye götürmek sloganıyla faaliyetlerine devam eden İkbal Turizm, Batı Karadeniz’de ki 3. Şubesini Kastamonu’ya açtı.

 

İkbal Turizm Kastamonu Şubesinin açılışına, Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin Babaş, İkbal Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Ümit Bulut, MUSİAD Kastamonu Şube Başkanı Oğuz Fındıkoğlu, İkbal Turizm Batı Karadeniz Şubeleri Yetkilisi Metin Atik ve çok sayıda davetli katıldı.

 

Atik: “Zonguldak ve Bolu’da şube açmayı planlıyoruz”

 

Açılışta konuşma yapan İkbal Turizm Batı Karadeniz Şube Yetkili Metin Atik; ‘’Şahsım adına bugün bizleri yalnız bırakmayan herkese teşekkür ediyorum. Biz 4 yıldan bugüne Bartın da, geçen yıl Karabük ve bu yılda Kastamonu olmak üzere umrecilerimize en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Fiyatlarımız en uygun fiyatlardır. Mekke’de kendi otelimiz mevcut olduğu için fiyatlarımız uygundur. Hedeflerimiz büyük. İnşallah en yakın zamanda Zonguldak ve Bolu’da şubelerimizi açmayı planlıyoruz.’’dedi.

 

Bulut : “En uygun fiyat”

 

Metin Atik’in ardından konuşma yapan İkbal Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Ümit Bulut ; İkbal Turizm’in merkezi İstanbul’dadır. Yaklaşık 24 şubesi ile Türkiye’nin her yerine yayımlı, Mekke’de 3 yıldız ve 4 yıldızlı oteller olmak üzere 800 oda ile ortalama 2500 misafiri aynı anda ağırlama kapasitesine sahip, Türkiye’nin ilk 3’ünde olan Hac Umre firmalarından biriyiz. Türkiye’nin en uygun fiyatta Umre Organizasyonları yapan firmasıyız. İnşallah Kastamonu’da ki umrecilerimize de en iyi hizmeti en uygun fiyata sunacağız. Ayrıca Şubelerimiz olan her ilde bir devlet okuluna mescit yapmak istiyoruz.’’ Dedi.

 

Babaş: “Destek olacağız”

 

Açılışta konuşma yapan Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin Babaş’da, ‘’ Böyle güzel ve güzide bir firmanın Kastamonu’da şube açması da bizi çok mutlu etti. Bizim için Hac Umre organizasyonu çok önemli. İnsanlarımızın kendi dinindeki görevlerini ifa etmesi için onlara ne kadar kolaylık sağlarsak bunlar bizi de mutlu edecektir. Açılışı yapılan İkbal Turizm’in sosyal projelerinizde hem de işlerinizde destek olacağız. ‘’ açıklamasında bulundu.

 

Konuşmaların ardından İkbal Turizm Yönetim Kurulu Başkanı tarafından açılışta desteklerinden dolayı Kastamonu Belediye Başkanına, MUSİAD Kastamonu Şube Başkanı, Erbakan Vakfı Temsilcisine plaketler takdim edildi.

 

Konuşmaların ve plaket takdiminin ardından yapılan duaların ardın İkbal Turizm Kastamonu Şubesinin Açılışı Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin Babaş, İkbal Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Ümit Bulut ve İkbal Turizm Batı Karadeniz Şubeleri Yetkili Metin Atik tarafından yapıldı.

Etiketler: ikbal turizm, kastamonu, umre kastamonu, karabük, bartın, kastamonu ikbal, umre bartın, umre karabük, metin atik, ikbal metin atik, umre kafilesi, ramazanda umre, umre ramazan
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.00359
0.004152021-05-12 05:33:05