Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
MANAV'DAN SOSYAL MEDYA VE TUZAK UYARISI

...

Okunma: 8269

11.02.2017 19:39

hüseyin manav, ak parti, başkanlık sistemi,
Facebook'ta Paylaş

AK Parti Şubat Ayı Danışma Meclis Toplantısında konuşan Bartın İl Başkanı Hüseyin Manav, 16 Nisan’da yapılacak referandumun bugüne kadar girilen tüm seçimlerden daha önemli olduğuna vurgu yaparak, “AK Parti olarak sayısız seçimlere girdik ve her birinden bir önceki başarımızı artırarak çıktık. Önümüzdeki referandum bugüne kadar ki bildiğim gördüğüm, bu milletin bu insanların kaderini değiştirecek en önemli referandum. 16 Nisan’da yapılacak referandum çalışması bugüne kadar girdiğimiz tüm seçimlerden de daha önemli. 200 yıldır bu ülkenin üzerinde yer alan kuşatmayı kaldırmak için son fırsat.” dedi.

 

Referandum sürecinde sosyal medya tartışmalarından da uzak durulmasını isteyen Manav, “AK Parti teşkilatları nazik, terbiyeli, seviyelidir. Öyle sokaklarda ağız dalaşına kavgaya girmez. Sosyal medya üzerinden de insanlarla kavgaya girmeyin. Onlara cevap yetiştirmek zorunda değiliz. Biraz daha nazik olalım ve kafamıza göre sosyal medyadan her şeyi paylaşmayalım. Başbakanımızın imzasını taklit ederek sahte bir başbakanlık genelgesi bile yaptı bunlar. Dediler ki işte hayır dememek için “hayırlı cumalar demeyin”, “hayırlı işler demeyin.” İyi niyetli olarak zannediyoruz ki bu bizim teşkilatlarımızın yayınıdır diye paylaşıyor ve o tuzağa düşüyoruz.  Hem eylem ve söylem birliği açısından, hem millete daha net anlatabilmemiz açısından AK Parti il Başkanlığı sayfası, AK Parti Org sayfasındaki paylaşımlardan yapmamızda fayda olduğunu düşünüyorum.” Dedi.

 

Manav sürecin zorlu bir süreç olduğunun da altını çizip, “4 ilçemiz, 8 belediyemiz, 264 köyümüzle beraber tüm teşkilat mensuplarımızın ve hatta 23 bin üyemizi de harekete geçirerek bu referandumda anayasa değişikliğinin neden önemli olduğunu halkımıza dupduru, net bilgilerle anlatmamız gerekiyor. Gazamız mübarek, yolumuz açık olsun. Ülkemizin aydınlık geleceklerinde bizimde tuzumuz olsun diyorsak bu çalışmaya bugünden itibaren başlayalım diyorum.” Şeklinde konuştu.

 

Etiketler: hüseyin manav, ak parti, başkanlık sistemi,
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.00298
0.003522021-05-12 04:19:57